Запрошуємо компанії до програми менторства для українців

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», платформа Career Hub  за підтримки компанії SAP розпочинає менторську програму M4U (Mentorship for Ukrainians) від співробітників/ць компаній для українців, які виїхали за кордон у зв’язку з агресією росії проти України. На сьогодні ця цифра складає понад 4 млн  мешканців України. 

Мета програми – надати можливість українцям та українкам познайомитися з ринком праці у певній країні, а також сприяти культурній та професійній інтеграції україніцв/ок в різних країнах. 

Хто може бути ментором: Запрошуємо співробітників та співробітниці відповідальних компаній, які працюють з темами соціальної відповідальності, інклюзивності, різномаїття та менторства стати менторами/ками для українців/ок, які вимушено покинули Україну та виїхали за кордон. Ментори працюють на про боно основі.

Як відбуватиметься менторство: Менторство буде відбуватися у форматі офлайн зустрічей за кавою задля обговорення тих питань, які хвилюють українців/ок в певній країні, а також можливі онлайн зустрічі. Бажано мати мінімум три зустрічі, онлайн або офлайн. Також ментори/ки можуть запрошувати своїх менті на професійні зустрічі, networking-заходи та ділитися інформацією про можливості навчання, стажування або працевлаштування в компаніях. Менторство не передбачає фінансову допомогу менті.

Основні напрями менторства: 

  • Можливості працевлаштування (надання інформації про вакансії, навчання тощо) 
  • Професійний нетворкінг (залучення українців у професійні спільноти, бізнес-асоціації для розширення бази контактів) 
  • Інтеграція (життя в іншій країні, вирішення побутових та соціальних питань)

Період проведення менторських сесій: травень-червень 2022. 

Хто може бути менті (підопічними):

– кожен, хто віком від 18 років вимушено покинув Україну після 24 лютого 2022 року та

– перебуває зараз за кордоном в одній із країн Європи і потребує професійної адаптації.

Реєстрація менторів та компаній з корпоративним програмами менторства триває до 5 травня 09:00 включно за посиланням https://bit.ly/39gV72X

Після реєстрації для менторів/ок буде проведено зустріч-знайомство щодо формату менторства у даній програмі, зустріч буде включати сесію питань та відповідей. Пізніше програма буде поділена на програми за країнами.

Контактна особа: Мазурок Юлія, координаторка програми Центру “Розвиток КСВ”, ym@csr-ukraine.org

***

Програма Mentorship for Ukrainians (M4U) є трансформацію проєкту менторства ДівчатаSTEM, що фінансується STEM. 

__

Центр «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine) – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар’єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат.

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: розробка буклетів та уроків про кар’єру для школярів “Карта професій“, ініціатива Пакт заради молоді-2020, програма розвитку навичок Skills Lab та надихаючі проекти для школярів та молоді на тему планування кар’єри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top