Запрошуємо волонтерів долучитися до викладання онлайн-курсів з англійської мови Freedom English

Ви викладач англійської мови, студент останніх курсів або практикант? Любите викладати іноземну мову? Хочете приєднатися активної спільноти волонтерів? Тоді запрошуємо вас долучитися до проєкту «Freedom English».  

ГО Центр «Розвиток КСВ» спільно із партнерською компанією IT.Integrator запускають безплатні курси з англійської для вимушених зовнішніх переселенців з України. На сьогодні понад 4 млн мешканців України покинули країну. 

Мета курсів: допомогти людям, які були вимушені виїхати за кордон, подолати психологічні бар’єри та навчитися використовувати свої навички комунікації англійською мовою у побутових та робочих ситуаціях,  та сприяти адаптації переселенців в інших країнах.

Важливо: курси не є сертифікаційними.

Хто може бути викладачем: запрошуємо студентів останніх курсів, вчителів англійської, практикантів, що мають відповідну освіту. 

Викладачі курсу мають відповідати наступним критеріям:

  • Бажання працювати на волонтерських засадах;
  • Знання англійської мови на рівні С1-С2;
  • Досвід роботи вчителем/викладачем чи роботи в освітніх проєктах;
  • Креативність (у роботі з дітками) 
  • Комунікабельність
  • Досвід у підготовці навчальних програм буде перевагою.

Як проходитимуть курси: в онлайн форматі із групами по 10-12 учнів декілька разів на тиждень.

Основні напрями вивчення мови: 

  • Англійська для дітей, в межах якої групи ділитимуться за віком;
  • Базова англійська для дорослих, для використання мови на побутовому рівні  (А1-А2);
  • Бізнес англійська для дорослих (В1-В2) 

Період проведення онлайн-курсів: травень-червень 2022p. 

Реєстрація викладачів на курс триває до 6 травня 2022 включно за посиланням https://forms.gle/5i1PxJUjkfc6MczQA 

Контактна особа: Ася Стаднік, as@csr-ukraine.org

__

Центр «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine) – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар’єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат.

“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи — інформаційна безпека, дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси. Ми пропонуємо повний комплекс ІТ-послуг – від продажу обладнання до послуг аудиту, проєктування, консалтингу і підтримки.

Благодійний Фонд «Фонд освітніх ініціатив» у мирний час займається розвитком молоді за для підвищення рівня підприємницької культури та ефективності менеджменту в Україні. Для цього Фонд створює екосистеми, наближені до бізнес-реалій. На період дії воєнного стану головним завданням організації є гуманітарна допомога постраждалим і переселенцям та захист цивільного населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top