Airbnb запропонував онлайн-тури

Сервіс оренди житла Airbnb запустив нову послугу Online Experiences і запропонував усім, хто залишається вдома через пандемію коронавірусу, відправитися у віртуальну подорож і отримати новий досвід. Наприклад, помедитувати з буддистськими ченцями, здійснити віртуальну прогулянку з собаками в Чорнобилі або приготувати страву в марокканській родині.

Окрім того, на сервісі доступні майстер-класи. Наприклад, можна вивчити секрети магії, приготувати каву разом із професійним барістою, разом із друзями взяти на день народження урок у бармена або відвідати музичний майстер-клас. Вартість квитка – від $5 до $15.

Online Experiences також пропонує зазирнути в гості до олімпійської медалістки, американської бобслеїстки Лорен Гіббс, яка розповість про своє спортивне життя, кар’єру та плани на майбутнє. Година спілкування вартує $25.

«Оскільки багатьом людям необхідно залишатися вдома, щоб захистити своє здоров’я, ми воліємо надати можливість спілкуватися з нашим глобальним співтовариством в онлайні, це єдино можливий спосіб зараз», – каже Кетрін Пауелл, керівниця Airbnb Experiences.

Airbnb нині пропонує 50 віртуальних заходів через Zoom, і тисячі інших будуть доступні онлайн найближчими місяцями.

Джерело Responsible Future.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top