USAID Агенція США з міжнародного розвитку

USAID – це провідне міжнародне агентство з розвитку. USAID працює, щоб допомогти підняти рівень життя, побудувати громади та просувати демократію. Робота USAID сприяє національній безпеці та економічному процвітанню США; демонструє американську щедрість; і просуває шлях до самостійності та стійкості одержувачів.

USAID від імені американського народу просуває та демонструє демократичні цінності за кордоном і просуваємо вільний, мирний та процвітаючий світ. На підтримку зовнішньої політики Америки Агентство США з міжнародного розвитку очолює міжнародний розвиток та допомогу уряду США в рамках партнерських відносин та інвестицій, що рятують життя, зменшують бідність, зміцнюють демократичне управління та допомагають людям вийти з гуманітарних криз та просунутися за межі допомоги.

Агентство USAID в тому числі працює і в Україні. Прихильність та спроможність України просуватися до самостійності заважає триваюча війна на двох фронтах – проти повномасштабної агресії Росії, з одного боку, та проти її внутрішньої спадщини корупції, з іншого – з глибокими наслідками для майбутнього Європа, регіональна стабільність та США, для яких сильна та вільна Європа є наріжним каменем національної безпеки.


Офіційний сайт: https://www.usaid.gov/ukraine