Напрям: Можливості для молоді: кар’єрне консультування та працевлаштування

Career Hub — експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Платформа кар’єрного розвитку

Career Hub допомагає:

  • визначитись із вибором професії і планувати майбутню кар’єру
  • отримати якісну освіту для професійної самореалізації
  • розвивати професійні та м’які навички
  • підготуватись до роботи майбутнього.

Проєкти після 24 лютого 2022 р.:

Пакт для Українців

Об’єднання іноземних та міжнародних компаній, які готові працевлаштувати українців, а також приймати участь у менторській програмі та кар’єрному консультуванні українців/ок за кордоном.

Менторська програма 

Програма #M4U за підтримки компанії SAP із залучення експертів-представників/ць компаній для ознайомлення українців/ок з ринком праці у певній країні та сприяти культурній інтеграції.

Кар’єрне консультування

Створення мережі кар’єрних консультантів за кордоном для допомоги українцям знайти роботу та запланувати кар’єру з професійними кар’єрними консультантами і HR-фахівцями із Європи.

Інформаційні проєкти для молоді 

Впровадження ініціатив з підтримки молоді. Проєкти: Марафон #ВсеБудеУкраїна та медіа проєкт «Кожен на своєму фронті».

Співдія. Працевлаштування

Створення мережі безкоштовних консультацій для працевлаштування ВПО на базі 10 хабів СпівДії у різних регіонах України.

Всі проєкти:

Центри експертизи

Це об’єднання університетів, компаній (в тому числі МСБ) та експертів з використанням науково-дослідного та ресурсного потенціалу університетів. Проєкт з метою створення потужних партнерських стосунків між навчальними закладами та компаніями заради працевлаштування молоді.

Dnipro Career Hub

Інноваційний простір з розвитку кар’єри для населення Дніпропетровської обл., зокрема для ВПО. У хабі кожен мешканець Дніпра та Дніпропетровської області безкоштовно може поспілкуватися із кар’єрними консультантами та дізнатися про можливості працевлаштування.

Національні форуми

Унікальна щорічна всеукраїнська подія, яка об’єднує представників компаній та заклади вищої освіти, щоб обговорити виклики та можливості майбутнього ринку праці з метою розвивати та зміцнювати партнерства між закладами вищої освіти та бізнесом в Україні.

Дослідження «Future of Work 2030»

Дослідження «Future of Work 2030: як підготуватись до змін в Україні» від Центру «Розвиток КСВ» та Career Hub в межах програми «Мріємо та діємо», в якому проаналізували понад 50 міжнародних праць про глобальні тенденції майбутнього роботи, провели інтерв’ю і фокус-групи.

«Career Talks: навички для успіху»

Масштабні заходи для молоді, які пройшли у січні та грудні 2019 року та об’єднали лідерів думок, ТОП-менеджерів/ок та активних молодих людей з усієї України. Зустрічі відбувались з метою передачі досвіду топ-менеджерів/ок та експертів/ок для успішної професійної самореалізації.

Skills Lab: успішна кар’єра та власна справа

Спеціальні тренінгові програми для молоді з розвитку м’яких навичок, які проходять у форматі шести майстер-класів за участі тренера, роботодавців та підприємців. Проєкт з метою розвитку і вдосконалення навичок для побудови успішної кар’єри або початку власної справи.

Пакт заради молоді – 2025

Всеукраїнська ініціатива від Career Hub, що об’єднує зусилля компаній, держави та закладів освіти заради працевлаштування молоді з метою створення спільноти роботодавців, які сприяють працевлаштуванню молодих людей, а також розвиток навичок молодих людей для побудови успішної кар’єри в Україні.

Моя кар’єра в Україні

Всеукраїнський конкурс для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України на тему вибору професії з метою показати молоді можливості для самореалізації в Україні, надихнути на професійний розвиток та створити платформу для передачі досвіду успішних людей молодому поколінню.

Карта професій

Програма кар’єрної освіти дітей та молоді, що реалізується шляхом розробки буклетів про кар’єру в різних секторах, веб-сайту та впровадження програми занять про кар’єру у школах з метою допомогти школярам та студентам зрозуміти професії, етапи побудови кар’єри, важливі навички та кар’єрний шлях.