Наша філософія

Діяльність будь-якої компанії не  обмежується досягненням бізнес-показників. Компанія відіграє важливу роль в громаді та суспільстві, допомагає розвиватись своїм співробітникам та співробітницям, постачальникам та споживачам.

Бізнес впливає на економіку, суспільство та навколишнє середовище – і саме це формує корпоративну соціальну відповідальність (КСВ) компанії. Надзвичайно важливо для бізнесу зменшувати негативний, та збільшувати позитивний вплив. Це можливо лише дотримуючись принципів сталого розвитку – балансу між задоволенням сучасних потреб і захистом інтересів майбутніх поколінь.

Центр «Розвиток КСВ» просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності в Україні. Ми об’єднуємо компанії, адвокатуємо розвиток КСВ на національному рівні, а також спільно з бізнесом і донорами впроваджуємо сталі КСВ-проєкти задля системних змін в Україні.

Ми створюємо сталі результати КСВ проєктів заради кращої країни. Це – наша велика мрія, заради якої працює неймовірна команда Центру “Розвиток КСВ”.

Наші цінності

Інноваційність

Постійний пошук нових та вдосконалення вже існуючих рішень та їх впровадження

Партнерство

Побудова взаємовигідних стосунків, що базуються на спільних цінностях та довірі

Професіоналізм

Відповідальність та експертний підхід до роботи, ефективне використання часу і вміння розставляти пріоритети

Люди

Врахування потреб та інтересів людей, а також взаємодія з ними на принципах поваги, довіри та підтримки

Цілісність

Формування команди на основі відповідності дій словам

Пристрасть

Любов до того, що робиш, натхнення досягати спільних цілей та рефлексія власних драйверів у роботі

Команда центру

MarynaSaprykina
Марина Саприкіна

Голова правління Центру “Розвиток КСВ”, сертифікована експертка з КСВ, Executive MBA (Sheffield). Проводить тренінги за темою КСВ, консультує компанії, є експерткою з міжнародного стандарту із соціальної відповідальності ISO 26000, сертифікованою консультанткою та тренеркою програми відповідального бізнесу REAP від UNIDO. Контакти: ms@csr-ukraine.org

admin-ajax (4)
Тарас Деркач

Керівник Career Hub, з 2016 року розвиває всеукраїнську платформу з кар’єрного консультування Career Hub у Центрі «Розвиток КСВ». Координатор від Центру у програмі “Мріємо та діємо”, ініціативі «Український Пакт заради молоді-2025» та організатор проєктів для учнів та молоді: «Карта професій», форумів «Бізнес-Молодь: ефект WOW від співпраці», «Career Talks» та інших. 

Контакти: td@csr-ukraine.org   

viber_image_2022-06-16_16-16-35-237
Юлія Дьомочкіна

Головна бухгалтерка Центру «Розвиток КСВ». Має більше 20 років досвіду у сфері фінансів, бухгалтерського обліку та страхування. В команді відповідає за фінансовий менеджмент проекту, звітність, підготування до міжнародного аудиту, консультування соціальних підприємців з приводу створення оптимальних фінансових та податкових моделей, тощо. 

Контакти: yd@csr-ukraine.org 

Звітність

Партнери центру

Члени центру