Konkurs_keysiv_KSV

Конкурс кейсів з КСВ

Національна премія відзначення проєктів соціальної відповідальності компаній, які спрямовані на реалізацію компаніями Цілей сталого розвитку. Конкурс був започаткований у 2009 році, і відтоді щорічно проводиться у Києві за участі компаній (окрім 2014 року). У 2019 році Конкурс святкував своє десятиріччя. Партнером Конкурсу вже 10 років є компанія EY.

“Конкурс з КСВ-кейсів став платформою, де компанії обмінюються досвідом та стимулюють одна одну, конкуруючи в прекрасній темі “як зробити світ кращим”. І так чи інакше змінюють нашу країну”, – говорить Наталія Теленкова, керівниця комітету з питань корпоративної соціальної відповідальності компанії EY в Україні.

Мета: популяризувати КСВ практики українських компаній та нагородити кращі з них за сталий внесок у розвиток суспільства.

Унікальність: перша національна премія з КСВ в Україні.

Організатори: Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та постійний партнер конкурсу – міжнародна консалтингова компанія EY.

Результати: за весь час проведення Конкурсу було зібрано більше 300 кейсів, кейси оцінювали 35 міжнародних експертів, підготовлено 8 публікацій.

З 2016 року незмінною темою конкурсу є Глобальні Цілі сталого розвитку 2030 – ключові напрямки розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку, і нараховують 17 цілей, яким відповідають 169 завдань.

На десятиріччя Конкурсу було розролено Гру сталих престолів – командну гра у форматі «квіз / quiz» та рішення кейсу за мотивами серіалу виробництва компанії «НВО» – «Гра Престолів».

Мета: привернути увагу до важливості формування стратегій сталого ведення бізнесу і корпоративної соціальної відповідальності та їх впровадження.

Унікальність: симуляційна гра, покликана донести необхідність впровадження Цілей сталого розвитку молоддю України, запобігти та знайти рішення потенційних викликів сучасності.

Результати: проведено 5 ігор; в які залучено більше 160 учасників.

Підписка на щотижневу розсилку CSR-REVIEW