XI КОНКУРС

Конкурс кейсів з КСВ

Національна премія відзначення проєктів соціальної відповідальності компаній, які спрямовані на реалізацію компаніями Цілей сталого розвитку. Конкурс був започаткований у 2009 році, і відтоді щорічно проводиться у Києві за участі компаній (окрім 2014 року). У 2019 році Конкурс святкував своє десятиріччя. Партнером Конкурсу вже 11 років є компанія EY.

“Конкурс з КСВ-кейсів став платформою, де компанії обмінюються досвідом та стимулюють одна одну, конкуруючи в прекрасній темі “як зробити світ кращим”. І так чи інакше змінюють нашу країну”, – говорить Наталія Теленкова, керівниця комітету з питань корпоративної соціальної відповідальності компанії EY в Україні.

В рамках ХІ Конкурсу протягом 2 місяців представники компаній готуватимуть власні КСВ кейси. Кінцева дата подачі реєстраційної форми та кейсу — 20 листопада 2020 року

Кінцева дата подачі реєстраційної форми та кейсу в категорії “Бізнес, що підтримує культуру” — 18 грудня 2020 року

Нагородження кращих кейсів з корпоративної соціальної відповідальності відбудеться 22 грудня 2020 року.

Мета: популяризувати КСВ практики українських компаній та нагородити кращі з них за сталий внесок у розвиток суспільства.

Унікальність: перша національна премія з КСВ в Україні.

Організатори: Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та постійний партнер конкурсу – міжнародна консалтингова компанія EY.

Результати: за весь час проведення Конкурсу було зібрано більше 300 кейсів, кейси оцінювали 35 міжнародних експертів, підготовлено 8 публікацій.

З 2016 року незмінною темою конкурсу є Глобальні Цілі сталого розвитку 2030 – ключові напрямки розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку, і нараховують 17 цілей, яким відповідають 169 завдань.

Положення про XI Конкурс Кейсів з КСВ

Завантажити реєстраційну форму

Структура кейсу

Рекомендації до відео.

Підписка на щотижневу розсилку CSR-REVIEW