Кар’єрне консультування

З початку російсько-української війни до країн Європейського Союзу виїхало майже 5 мільйонів українців. Не всі українські роботодавці та компанії здійснили релокейт, більше того, деяким компаніям довелося припинити свою діяльність. Більшість українців, на жаль, втратили фінансову стабільність, робоче місце та фінансову подушку і питання відновлення цієї стабільності, пошуку нової роботи та самореалізації для них є нагальним і першочерговим. Перебування за кордоном і адаптація до нових умов загострює цю ситуацію. Для Центру “Розвитку КСВ” і експертної платформи Career Hub це стало поштовхом для запуску авторського проєкту з кар’єрного онлайн-консультування за участі кар’єрних консультантів і HR- ів зі всієї Європи.

Ще до війни Career Hub, як експертна платформа можливостей, залучали найкращих консультантів, топ-менеджерів і менторів країни для підготовки української молоді до майбутньої роботи мрії. Війна внесла свої корективи і на теренах успішного працевлаштування, але саме так з’явилася ідея такого потрібного українцям проєкту.

Метою благодійного проєкту з кар’єрного консультування українців “Career Counselling for Ukrainians” є створення мережі кар’єрних консультантів у різних країнах Європи для консультування українських біженців з питань професійної адаптації, професійного розвитку та працевлаштування за кордоном пробоно.

Що пропонує Центр “Розвиток КСВ” та Кар’єрний хаб консультантам і рекрутерам?

  • В першу чергу, це можливість долучитися до дійсно значущого, благодійного та суспільно корисного проєкту, адже кожен сьогодні має допомагати на тому фронті, на якому може.
  • По-друге, це проведення щотижневих супервізій та коротких навчальних сесій для підвищення кваліфікації та вдосконалення вже існуючих компетенцій.
  • Консультанти, завдяки участі у проєкті, зможуть знайти потенційних клієнтів для консультацій на комерційній основі.
  • Можливість промоції та розвитку персонального бренду консультанта.
  • У майбутньому є можливість стати частиною професійної спільноти кар’єрних консультантів Career Hub.