Центр “Розвиток КСВ” запустив онлайн-зустрічі з хабами та бізнес-школами “Sustainability Wednesday”

8 квітня 2020 року, Київ – відбувся запуск серії онлайн-зустрічей Sustainability Wednesday для бізнес-шкіл та хабів. Ініціатива відбувається в рамках інтенсиву зі сталого розвитку Sustainability Crash Course, який був створений за ініціативи Центру «Розвиток КСВ»в партнерстві з Львівською бізнес-школою УКУ за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні та компанії SoftServe.

Мета таких зустрічей – поділитись досвідом, ідеями та інструментами з визначеної тематики.

«Для нас це також навчання, адже найкраще навчаєшся на досвіді інших. І обмін думок – це чудовий  інструмент для цього. Власне, такі онлайн-дискусії ми проводимо, бо хочемо створити потужне ком’юніті сталих хабів та бізнес-шкіл, що опікуються темою соціальної відповідальності та сталого розвитку і готові змінювати нашу країну на краще», – акцентує МАРИНА САПРИКІНА, керівниця Центру «Розвиток КСВ».

Тема першої онлайн-зустрічі – «Створення ком’юніті». Дослідження Глобального інституту McKinsey, Міжнародної корпорації даних та Журналу комунікацій підрахували, що менеджери проводять близько 80% своїх робочих днів, спілкуючись. Відповідно, підтримка зв’язку є невід’ємною частиною нашого життя, а в умовах пандемії, коли спілкування віч-на-віч призупинилось, потрібно підтримувати та впроваджувати комунікації зі співробітниками, стейкхолдерами і спільнотою інноваційними шляхами.

Спікеркою першої дискусії виступила Діана Даюб, ком’юніті менеджерка LIFT99 Kyiv Hub, коворкінгу для стартапів, кураторка Global Shaper Kyiv Hub, локального осередку міжнародної молодіжної організації при WEF, співзасновниця Meta Community UA, спільноти ком’юніті менеджерів.

Ви знаєте, що витрачаєте значну частину свого робочого часу на спілкування так чи інакше, але ви коли-небудь зупинялися, щоб точно підрахувати, наскільки значна частина?

«Я завжди за life-long learning, тому саме ще вчусь, вивчаю нові інструменти, роблю помилки,
практикую на своєму ком’юніті. Я переконана, що вся сила в людях, люди – це головне. І через
спільноти і команди, ми як суспільство можемо ставати кращими», – зазначає Діана Даюб.

Діана розповіла про спільноти, основи ком’юніті менеджменту, особливості спільнот онлайн, а також поділилась прикладами з практики. Після виступу спікерки, представники бізнес-шкіл та хабів теж поділились досвідом створення і підтримки своїх спільнот, зокрема, розповіли про роль спортивних заходів в підтримці спільноти, комунікацію з випускниками програм, взаємодію з малим та середнім бізнесом  та оперативний перехід в онлайн-формат і особливості прийняття рішень у віртуальному світі.

«COVID-19 з часом мине… А ось основне, що ми винесемо з карантину – СПІЛЬНОТИ!», – зазначає
учасниця дискусії Наталія Петришин, консультантка та коуч Карпатської спільноти експертів в
галузі якості.

Наступна дискусія «Sustainability Wednesday» буде присвячена дослідженню структур бізнес-шкіл та хабів, а саме процесів командоутворення, необхідних компетенцій та навичок, ієрархія в структурах, онбординг та адаптація нових членів команди.

Для отримання детальнішої інформації про Sustainability Wednesday звертайтеся до Олександри Гондюл, координаторки проєкту: +38 068 356 49 07, sdg@csr-ukraine.org

_______________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ»  експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top