Центр “Розвиток КСВ” розпочав прийом заявок на участь у КСВ школі

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» відкриває реєстрацію на дев’яту КСВ школу, яка відбудеться з 29 березня до 2 квітня 2021 року. 

До участі запрошуються представники компаній, університетів, громадських організацій та студенти. Учасники матимуть змогу отримати корисні знання із розробки та реалізації соціальних проєктів бізнесу, за допомогою унікального формату –  робота над реальними кейсами компаній за підтримки менторів після отримання базових знань.

В рамках курсу учасники навчаться вирішувати складні кейси та пройдуть наступні теми:

  • КСВ: дефініції, переваги, нормативні документи, застосування на практиці, стандарти;
  • Розробка КСВ стратегії та кращі приклади стратегій;
  • КСВ сфери: трудові відносини, корпоративне управління, права людини, захист довкілля, захист і підтримка громад, відносини зі споживачами та чесні операційні практики;
  • КСВ комунікації та нефінансова звітність: як готувати.

Щоб закріпити знання та успішно завершити школу кожен учасник повинен презентувати та захистити свій проєкт.

Учасники КСВ школи отримують навички з:

– Стратегії соціальних проєктів;

– Оцінка своєї компанії за різними сферами КСВ;

– Підготовка нефінансових звітів.

Навчання проходитиме щодня з 16:00 по 19:00 

Вартість участі при реєстрації: 

Early birds (до 25.03.2021) – 5000 грн для членів Центру, студентів та представників університетів; 6500 грн – для НУО, компаній. 

Після 25.03.2022 – 6000 грн для членів Центру, студентів та представників університетів; 8000 грн – для  НУО, компаній.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/gUWyiiG8ed2K4bZ66 

Про тренерку: 

Марина Саприкіна, голова правління Центру «Розвиток КСВ», сертифікована консультантка з КСВ програми REAP (ЮНІДО, програма відповідальних досягнень для малого і середнього бізнесу), національна експертка міжнародного стандарту соціальної відповідальності ISO 26000, випускниця програми Executive MBA Університету Шеффілда, однієї з провідних бізнес-шкіл Великобританії, і програми з відповідального бізнесу (SIMP, Швеція). Запрошена лекторка з КСВ в університетах Відня і Стамбула (2010-2015), консультантка з питань прав людини у підприємницькій діяльності (2016-2017, Казахстан). Серед компаній, з якими вона працювала: енергетичні, телекомунікаційні, аграрні компанії, банки та ін. Авторка понад 40 публікацій з КСВ, в т.ч. підручника «Корпоративна соціальна відповідальність: моделі та методи управління» (2011), «КСВ для електроенергетичних компаній» (2014, Казахстан), «КСВ для державних компаній», «КСВ для муніципалітетів», «Як виміряти соціальні інвестиції» та ін. Ініціаторка та лекторка першого в Україні онлайн-курсу з Корпоративної соціальної відповідальності. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top