Дослідження бізнесу в умовах пандемії з корпоративної соціальної відповідальності

5 квітня 2020 року, CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», спільно з новинним порталом України Delo.ua, організацією міжнародного бізнесу EBA та Торгово-промисловою палатою України (ТПП України) ініціює дослідження бізнесу щодо відповіді на пандемію. 

Мета дослідження – проаналізувати дії бізнесу в умовах кризи та потенціал корпоративної соціальної відповідальності українських компаній в період COVID-19.

Опитування зосереджено на 3 основних напрямках: дії бізнесу у сфері охорони здоров’я, відносин з працівниками, допомога сфері освіти. Триватиме опитування з 15 квітня до 27 квітня 2020 року. 

Нове дослідження допоможе глибше зрозуміти дії бізнесу в умовах кризи, покаже наскільки бізнес готовий не лише продовжити свою діяльність, а і допомагати країні, зокрема, лікарням. 

Участь якомога більшої кількості компаній в опитуванні сприятиме кращій співпраці та комунікації, а також розвитку конкретних ініціатив з державно-приватного партнерства для боротьби з пандемією та її наслідками у найближчому майбутньому.

Опитування доступно для компаній за посиланням.

Для отримання детальнішої інформації звертайтеся до Олександри Гондюл, координаторки проєкту: +38 068 356 49 07, sdg@csr-ukraine.org

______________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top