Шукаємо тренерів/ок для навчальної програми з підприємництва UWE HUB (Ukrainian Women Entrepreneurs)

ГО Центр “Розвиток КСВ” оголошує тендер на  надання консультаційних послуг тренера/ки для навчальної програми з підприємництва UWE Hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub). 

Мета Навчальної програми UWE Hub – допомогти жінкам-підприємницям отримати актуальні та практичні знання щодо запуску та розвитку власної справи, а також навчити впроваджувати елементи сталого розвитку та позитивного імпакту в бізнес-модель та операційні процеси. 

Навчальна програма UWE Hub для українських жінок-підприємниць реалізується Центром “Розвиток КСВ” за фінансової підтримки Global Giving. Партнери навчальної програми з підприємництва – Посольство Королівства Нідерланди в Україні, глобальний рух Buzz Women. 

Учасниці навчаються в програмі безоплатно. Ініціативи UWE Hub є соціально значущими, з метою підтримки жіночого підприємництва в Україні.

Термін надання послуг: червень 2023 – грудень 2023 (онлайн). 

Формат: Тренери/ки розробляють текст лекції і готують презентації на основі обраної теми і плану лоту, проводять онлайн лекції, відповідають на запитання учасниць програми і задають їм практичні завдання. Локальні фасилітатори/ки організовують групову роботу з розв’язання практичних завдань. Навчання буде проходити на базі офлайн UWE Hub різних областей України. Виступи тренерів/ок відбуватимуться онлайн три рази протягом року.  

Цільова аудиторія програми: жінки, які хочуть створити власний бізнес (мають бізнес-ідею, але стикаються з перешкодами на шляху її реалізації) та діючі підприємниці, яким потрібна підтримка для інтенсифікації або розширення їхньої справи. 

Перелік надання послуг (лоти № 1-5)

 1. Розробка гайду лекцій з конспектом  виступу, презентацією  та завданнями для практичної роботи згідно обраного лоту та тем (тривалість – 16 годин).
 2. Онлайн навчання за темою лекції фасилітаторів/ок (тривалість 1,5 години), які ведуть практичні заняття з учасницями програми безпосередньо на місцях офлайн та під час виїздів у села.
 3. Проведення онлайн лекції три рази протягом року (тривалість по 2 години) і відповіді на запитання учасниць навчання після виступу.
 4. Участь у нараді тренерів та надання рекомендацій для покращення програми (тривалість 1 година) три рази після кожної хвилі навчання. 

ЛОТИ (теми навчальної програми)

Лот 1. Жіноче підприємництво в часи невизначеності: від ідеї до бізнесу

Рекомендовані теми: власне життя як власна справа – постановка життєвих цілей по SMART та вимірювання прогресу – KPI & OKR; soft skills для жінок-підприємниць: підприємницьке мислення, креативність та комунікабельність, визначення місії, візії та цінностей; розробка стратегії; уміння ставити цілі, тайм-менеджмент, готовність до експериментів та гнучкість; мислення “багатої людини” – управління доходами і витратами, заощадження та інвестиції; як хобі перетворити на бізнес; ринок ідей: блакитний і червоний океан можливостей.

Лот 2. Валідація бізнес-ідеї

Рекомендовані теми: визначення гіпотез, розробка бізнес-ідеї; кроки валідації ідеї; дослідження цільової аудиторії; аналіз ринку і визначення потреби; вивчення конкурентів; створення ціннісної пропозиції; адаптація бізнес-моделі під умови невизначеності.

Лот 3. Юридичні та фінансові аспекти створення бізнесу

Рекомендовані теми: юридичне оформлення бізнесу – ФОП, ТОВ тощо; системи оподаткування, звітність; побудова фінансової моделі – доходи, витрати, прибуток, точка беззбитковості; шляхи залучення фінансування на створення та розвиток бізнесу.

Лот 4. Бізнес-планування

Рекомендовані теми: бізнес-модель канвас; SWOT-аналіз бізнесу; Change management – управління ризиками, кризами та змінами; план розвитку бізнесу та зони росту; адаптація бізнес-моделі під нові умови та інсайти.

Лот 5. Маркетинг та комунікації у розвитку бізнесу: від старту до масштабування

Рекомендовані теми: комунікаційні та маркетингові інструменти просування бізнесу, створення MVP, тестові продажі, стратегія запуску і розвитку бізнесу; перший крок і масштабування; пітчінг (як закохати всіх у бізнес-ідею); професійні спільноти з підприємництва.

Вимоги до всіх кандидатів/ок Лотів №1-5

 • Щонайменше 3-х річний досвід у сфері підприємництва та/або обраної теми лекції, в тому числі наявність тренерського досвіду у цій сфері;
 • Розуміння теми жіночого підприємництва та підтримка гендерної рівності;
 • Вільне володіння українською мовою.

Умови участі у тендері:

 1.   Учасником/цею тендеру може бути фізична особа-підприємець/ниця, юридична особа, зареєстрована в Україні, не платник/ця ПДВ (КВЕД 85.59 Інші види освіти, 85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти або 70.22 Консультаційні послуги). Просимо врахувати, що організація не оплачує додаткові платежі підприємця/ниці, такі як накладні витрати, податки, штрафи, пені.
 2.   Готовність працювати на умовах оплати по факту виконаної роботи.
 3.   Виконавець/иця, який/а має намір взяти участь у тендері, повинен/на надіслати заявку на електронну скриньку, вказану нижче. У темі листа необхідно зазначити «Тендер на закупівлю послуг тренера/ки програми UWE Hub. Лот №____», а також прикріпити наступні документи:
 • Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків);
 • цінову пропозицію вартості послуг у форматі: 
Лот №___.  _________________(назва лоту) Ціна за 1 год, грн. Загальна кількість годин Загальна ціна
1 Надання послуг з розробки гайду лекцій з конспектом виступу, презентацією та завданнями для практичної роботи     16
2 Надання послуг з онлайн навчання фасилітаторів/ок 1,5
3 Надання послуг з проведення онлайн лекцій для учасниць навчальної програми і відповіді на їхні запитання 6
4 Надання послуг з участі у нараді тренерів/ок та надання рекомендацій для покращення програми  3
 • резюме (вказати досвід проведення навчання в межах навчальних програм, акселераторів, інкубаторів, хакатонів тощо) та супровідний лист, в якому пояснити, чому ми маємо обрати саме вас на висвітлення певної теми/лоту (досвід підприємницької діяльності, досвід менторства, досвід роботи з жіночою аудиторією тощо);
 • контактні дані;
 • рекомендаційні листи/сертифікати/відгуки.

У результаті тендерного відбору буде відібрано п’ять надавачів/ок послуг.

Відбір буде здійснюватися шляхом порівняння цінових пропозицій та релевантності досвіду від учасників/ць конкурсного відбору.

Переможцем/ецею конкурсного відбору по кожному Лоту стане учасник/ця, який/а надав/ла усі зазначені документи та пропозиція якого/ї набере найбільшу кількість балів. Угода про співпрацю укладається тільки з переможцями/ицями тендеру.

Документи надсилати на e-mail: tender@csr-ukraine.org У темі листа необхідно зазначити «Тендер на закупівлю послуг тренера/ки. UWE Hub offline».

Заявки на участь у закупівлі приймаються до 4 червня 2023 року включно.

Про організацію:

Центр «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine) – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади

UWE Hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) – це спільнота свідомих підприємниць, які зацікавлені у розвитку власної справи, і стейкхолдерів, які готові підтримувати бізнеси жінок. Програма UWE Hub започаткована у серпні 2022 року Центром “Розвиток КСВ” в рамках Програми “Мріємо та діємо”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top