Проект «Україна майбутнього»

«Україна Майбутнього» — це проект, метою якого є збір творчих робіт дітей та підлітків на тему України майбутнього, та створення однойменної збірки.

Наразі дуже важливо підтримувати один одного, вірити в нашу перемогу та робити все задля її наближення — у тому числі планувати світлі проекти та думати про майбутнє нашої країни! Українські діти — дуже креативні, у них безліч цікавих ідей та творчого потенціалу. І ці ідеї дуже потрібні Україні, адже саме діти та підлітки будуть створювати Україну майбутнього. Тож дуже важливо дізнатись їх бачення того, якою буде наша країна після перемоги. Якою буде Україна у стані миру та процвітання? 

Завдання проєкту:

 • об’єднати та підтримати всіх українських дітей, де б вони зараз не знаходились
 • направити їх увагу на плани щодо розбудови й процвітання нашої країни
 • продемонструвати світові, якою діти бачать Україну майбутнього

А також, через цю збірку буде організовано збір коштів на підтримку дітей, постраждалих від війни в Україні. Таким чином, діти-автори збірки через свою творчість зможуть зібрати кошти на допомогу іншим українським дітям, та зробити внесок у нашу перемогу!

Етапи проєкту:

Перший етап — збір творчих робіт дітей та підлітків щодо бачення України Майбутнього. Всі надіслані роботи будуть публікуватися на сторінці проекту в Інстаграм, де будуть розміщені реквізити міжнародного рахунку для збору коштів на підтримку дітей, постраждалих від війни в Україні. Також, автори робіт можуть надавати оригінали своїх робіт, які будуть передані воїнам ЗСУ та цивільним, що потребують підтримки.

Другий етап — після закінчення терміну подачі робіт буде сформовано онлайн-збірку, в яку увійдуть відібрані роботи. Ця збірка буде розміщена на окремому сайті, на якому й буде продовжено збір коштів. 

Третій етап — проведення онлайн та офлайн презентацій збірки за участі її авторів. Створення друкованої версії збірки. Закриття збору коштів та спрямування їх на допомогу дітям. 

Концепція збірки

Назва і тема: “Україна Майбутнього: мир та процвітання”.

Хто може стати автором: всі українські діти та підлітки до 18 років.

Формати робіт: вірш, малюнок, оповідання, відео, фото, аудіо, діджитал-картинка, креслення, постер тощо. 

Оформлення: збірка буде поділена на блоки, об’єднані темою України майбутнього. Перелік блоків збірки та пояснення до них:

 • Місто (якими будуть наші відбудовані міста та села? як виглядатимуть площі, вулиці та парки, як вони будуть називатися, якими будуть нові скульптури, пам’ятники, мурали, стріт-арт тощо)
 • Архітектура (якими будуть нові будинки – зовні та зсередини, якими будуть нові будівлі – музеї, театри тощо);
 • Освіта (як виглядатимуть нові школи та університети? як зміниться система освіти, які можуть виникнути нові предмети, нові традиції та активності у школах тощо)
 • Мода (які будуть тренди у моді? який дизайн буде у нашого одягу);
 • Література (блок для віршів, оповідань, спогадів тощо – як у текстовому, так і у аудіо/відео форматі);
 • Кіно (про що, на вашу думку, будуть знімати кіно після перемоги? тут може бути, наприклад, ідея фільму та постер до нього, відео-нарізка для документального кіно тощо);
 • Інтернет-простір (які можуть з’явитися нові ютуб-канали? тут може бути, наприклад, ідея для тематики каналу, і перше відео для нього тощо) 
 • Герої України (творчі роботи про всіх тих, хто наближає зараз нашу перемогу – захисників України, волонтерів, медиків, освітян, простих громадян, які допомагають один одному тощо)
 • Інше (для всіх робіт про Україну майбутнього, що не підпадають під вищеперелічені тематики блоків)

Комунікації проекту: 

 • сторінка в Інстаграм – https://www.instagram.com/ukraine_future_prosperity/: тут будуть публікуватися усі роботи, проводитись цікаві активності
 • група у Фейсбук – https://www.facebook.com/groups/624786585310484: тут будуть всі новини та  інформація по проекту
 • чат у Вайбер – https://cutt.ly/PIgjvKb: тут можна отримати відповідь на всі питання, та поспілкуватися з організаторами та іншими учасниками
Scroll to Top