Центр «Розвиток КСВ» шукає тренера для проведення навчальних занять в рамках Тренінгу для викладачів/викладачок курсу «Навички для успішної кар’єри» для закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Про курс:

«Навички для успішної кар’єри» ─ курс для здобувачів/здобувачок освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти. «Skills lab: навички для успішної кар’єри» ‒ проєкт для молоді ЗП(ПТ)О, які прагнуть побудувати успішну кар’єру та розвинути топ-10 навичок майбутнього: критичне мислення, тайм-менеджмент, креативність, емоційний інтелект, уміння вести переговори, управління проєктами, цифрову грамотність, підприємницькі навички та інші.

Мета і завдання курсу. Вирішити життєві виклики в змозі компетентний випускник закладу освіти, який здатний самостійно приймати рішення щодо побудови й реалізації професійної кар’єри, скоригувати за потреби цілі і задачі професійного зростання на певному віковому етапі, стійко та впевнено вирішувати проблеми, не зупинятися на невдачах і перешкодах, а розцінювати їх як можливість набуття життєвого досвіду. Тому головною метою навчального курсу «Навички для успішної кар’єри» є формування компетентності здобувача/здобувачки освіти у реалізації власної професійної кар’єри.

Курс рекомендовано реалізовувати в контексті функціонування «лабораторій навичок» при центрах професійної кар’єри в закладах освіти.

Результатом реалізації змісту курсу «Навички для успішної кар’єри» є готовність випускників/випускниць до професійного зростання та побудови власної кар’єри.

Мета тренінгу для викладачів: ознайомлення з курсом «Навички для успішної кар’єри», мотивація та формування у викладачів/викладачок навичок, необхідних для викладання курсу.

Формат і тривалість викладачів:

Тренінг складається з 2х онлайн навчально практичних семінарів. Тривалість кожного семінару – 3 години. Загальна тривалість семінарів 6 годин.

Учасники тренінгу: педагогічні працівники/ці закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Завдання для тренера/ки:

 1. Оновлення програми тренінгу.
 2. Підготовка презентацій для учасників на кожне заняття.
 3. Розробка і перевірка домашніх занять учасників:

– тесту по структурі та змісту курсу «Навички для успішної кар’єри» (12 питань);

– складання власного резюме;

– складення на вибір одного з трьох продуктів: матриця Ейзенхауера на місяць, Smart-ціль або концепція проєкту. 

       4.Проведення інтерактивних вправ; (бліц-вправи, брейнштром тощо) зі зворотнім зв’язком у чаті.

Умови участі:

 1. Учасником/цею може бути фізична особа-підприємець, юридична особа, зареєстрована в Україні, не платник ПДВ.
 2. Виконавець, який має намір взяти участь, повинен надіслати заявку на електронну скриньку, вказану нижче. У темі листа необхідно зазначити «Тренер для проведення навчальних занять в рамках курсу “Навички успішної кар’єри”», а також прикріпити наступні документи:
  • Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків);
  • Інформацію щодо вартості відповідних послуг та часу виконання замовлення у формі комерційної пропозиції
  • Контактні дані;
  • Резюме або портфоліо робіт.

Документи надсилати на e-mail: tender@csr-ukraine.org

Заявки на участь у тендері приймаються до 31 серпня  2021 року (18:00).

Контактна особа – tender@csr-ukraine.org +38093 725 6696

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top