Послуги

Понад 15 років ми розробляємо експертні проєкти з КСВ та успішно впроваджуємо їх з найвідомішими компаніями України. Серед наших постійних клієнтів компанії з IT, агро, ритейлу, харчові компанії, банки та інші.


КСВ школа

Інтенсивний тренінг для представників компаній, університетів, громадських організацій та студентів, які цікавляться сталим розвитком та корпоративною соціальною відповідальністю. Всього проведено 9 КСВ шкіл, понад 100 компаній та організацій отримали фахівців та фахівчинь, які розуміються на питаннях сталого розвитку. 


КСВ аудит

Аналіз політик компаній, які стосуються різних аспектів та принципів соціальної відповідальності, проведення опитування співробітників й співробітниць, підготовка рекомендацій щодо розробки політик і практик соціальної відповідальності з метою покращення КСВ компанії та її рівня відповідальності за наслідки своєї діяльності перед суспільством і довкіллям.

Розробка КСВ стратегій

Ми розробляємо найкращі стратегії з КСВ, тому що знаємось на цьому. Ми робимо це не для комунікації, а для реальних змін в компанії та відносин компаній зі стейкхолдерами.

 

Підготовка нефінансового звіту, в тому числі ESG

Допомога компанії у підготовці нефінансового звіту відповідно до міжнародних стандартів, підготовка моделі звітування задля сталості процесів. Серед наших постійних клієнтів  – компанії, в тому числі й на міжнародних біржах.

ESG тренінги для керівництва компаній

Спільний україно-англійський тренінг з екологічних, соціальних та управлінських питань, надання глибинних знань про відмінності між ESG та сталим розвитком, ESG та КСВ, ознайомлення з новими трендами та допомога компанії у розробці та покращенні власних ESG-політик.

Аналіз сайту компанії з точки зору сталого розвитку та ESG

CSR Ukraine понад 10 років впроваджує індекс зі сталого розвитку, який в останні роки трансформувався в ESG-індекс. Аналіз індексу відбувається на основі сайтів. Ми можемо допомогти у створенні сайту в контексті сталого розвитку та ESG. 

Розробка DEI і GESI стратегій

Ми постійно слідкуємо за трендами, і допомагаємо розробляти найкращі DEI і GESI стратегії.

Тренінги та аудит з гендерної рівності

Протягом п’яти років CSR Ukraine є лідером у просуванні гендерної рівності: спільно з UNFPA, ми були ініціаторами Декларації з гендерної рівності та протидії домашнього насильства, провели ряд досліджень з гендерної рівності, ініціювали перший Індекс “Краще підприємство для родини” (Family-Friendly Index). Тому ми проводимо глибинні аудити організацій з гендерної рівності й даємо рекомендації, які пізніше покращують корпоративну культуру та гендерну рівність в компанії. 

Scroll to Top