Напрями

Ми об’єднуємо компанії, адвокатуємо розвиток Корпоративної соціальної відповідальності на національному рівні, а також спільно з бізнесами та донорами впроваджуємо сталі КСВ-проєкти для системних змін в Україні.

UWE_hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) – це спільнота свідомих підприємиць, які зацікавлені у розвитку власної справи, і стейкхолдерів, які готові підтримувати бізнеси жінок. Програма UWE Hub започаткована у серпні 2022 році CSR Ukraine в межах Програми «Мріємо та діємо». Створення та розбудова мережі офлайн-хабів для жінок-підприємиць в Україні реалізується за фінансової підтримки Global Giving.

uwe@csr-ukraine.org 

Career Hub – експертна платформа CSR Ukraine, яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Платформа кар’єрного розвитку Career Hub допомагає:

  • Визначитись із вибором професії і планувати майбутню кар’єру
  • Здобути якісну освіту для професійної самореалізації
  • Розвивати професійні та м’які навички
  • Підготуватись до роботи майбутнього.

info@careerhub.in.ua 

Дівчата STEM – ініціатива, заснована CSR Ukraine у 2016 році. Вона спрямована на подолання гендерних стереотипів при виборі професії та на підвищення віри дівчат у власні здібності й можливість побудувати STEM кар’єру в Україні. Саме тому ми об’єднуємо дівчат і жінок з усієї України, яких єднає захоплення STEM – наукою, технологіями, інженерією, математикою.

stem@csr-ukraine.org

Scroll to Top