Дводенний інтенсивний тренінг для представників компаній, університетів, громадських організацій та студентів, які цікавляться сталим розвитком та корпоративною соціальною відповідальністю, який продовжується самостійною роботою за допомогою менторів й публічним захистом.

Мета: продемонструвати, як працює КСВ, покращити стратегічне розуміння та планування КСВ компаніями, розвинути потенціал щодо формування довгострокових корпоративних соціальних й екологічних проєктів.

Унікальність Школи: це формат, практичність і робота з менторами. Школа відбувається у форматі роботи над реальними кейсами компаніями за наставництва менторів – представників українських компаній, які вже давно та успішно реалізують КСВ проекти, та співробітників Центру «Розвиток КСВ».

Методологія Школи: Традиційно навчання відбувається у два етапи. Під час першого – учасники отримують унікальні теоретичні знання та навички із розробки та реалізації програм корпоративної соціальної відповідальності. Дізнаються про те, як розробляти КСВ стратегії та готувати нефінансові звіти, обговорюють КСВ кейси. Другий етап навчання спрямований на роботу із менторами над практичною частиною курсу – дослідженням. Учасники аналізують досвід впровадження КСВ в топових світових компаніях та розробляють власні рекомендації щодо впровадження кращих соціальних та екологічних практик в Україні. Для аналізу, кожен обирає саме той сектор, у якому працює.

Результати: проведено вісім КСВ шкіл, більш ніж півсотні учасників та учасниць отримали сертифікати про успішне завершення школи та отримали навички з розробки КСВ стратегії та стратегії соціальних проектів. Випускники школи  оцінили корисність навчання в КСВ Школі найвищими балами (анонімне анкетування), відмічаючи такі риси програми, як практичний підхід, досвідчені ментори, структурованість теорії, актуальні механізми підготовки та написання КСВ стратегії.

Scroll to Top