Future of Work 2030

Future of Work 2030: як підготуватися до змін в Україні

Дослідження «Future of Work 2030: як підготуватись до змін в Україні» провів Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (Career Hub, експертна платформа) в межах програми «Мріємо та діємо».

Результати дослідження допомагають визначити ключові тренди майбутнього, які гратимуть вирішальну роль у роботі 2030, виокремивши перспективні напрями та індустрії роботи для молоді, спрогнозувати зміни в освіті, затребуваних навичках, професіях, форматі роботи тощо. Кожна з тем представлена у двох перспективах — глобальній та національній, що дозволяє побачити ширшу картину зміни роботи майбутнього та спрогнозувати напрям розвитку України.

Надані у дослідженні рекомендації — дороговказ для державних і приватних організацій, освітніх та молодіжних установ щодо того, як допомогти молодим людям знайти себе в роботі майбутнього.

В рамках дослідження проаналізували понад 50 міжнародних праць і досліджень про глобальні тенденції майбутнього роботи, провели глибинні інтерв’ю і фокус-групи з представниками(-цями) компаній, з молодими людьми з різних регіонів, обраних на основі принципів різноманіття та інклюзивності, та глибинні інтерв’ю з українськими футурологами, експертами(-ками) з інновацій, економічного розвитку, цифрових технологій та кар’єрного розвитку.

  • Завантажити дослідження «Future of Work 2030: як підготуватись до змін в Україні» українською за посиланням.
  • Завантажити дослідження «Future of Work 2030: як підготуватись до змін в Україні» англійською за посиланням.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з «Будуємо Україну разом» (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Це дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього дослідження є відповідальністю Центру «Розвиток КСВ» і необов’язково відображає погляди IREX, USAID чи уряду Сполучених Штатів. 

Scroll to Top