Кейс компанії 1+1 медіа

«1+1 медіа» – один з найбільших медіа-холдингів України. Компанія позиціонує соціальну відповідальність як «стиль поведінки й спосіб життя, який не залежить від економічних чи політичних переконань». Компанія реалізує низку проєктів, що стосуються якісної освіти, здоров’я, екології та інших напрямів КСВ.

ПРОБЛЕМА

Основний виклик для медіа компаній сьогодні – оперативне інформування громади щодо поширення СОVID-19, а це означає, що наші журналісти працюють на першій лінії оборони і так само як і лікарі, водії громадського транспорту чи продавці, наражають себе на небезпеку під час виконання своїх професійних обов’язків.

«Також компанія бере на себе відповідальність забезпечити необхідними умовами праці та засобами індивідуального захисту. Адже виходячи з того, що штат 1+1 медіа складається з майже 2000 осіб, нам було важливо перетворити виклик у можливість і продумати варіанти роботи так, щоб виробничі процеси не були зупинені та при цьому зберегти здоров’я співробітників», –  зазначає керівниця групи із КСВ «1+1 медіа», Аліна Марценюк.

РІШЕННЯ

Під час пандемії в ефірах телеканалів 1+1 медіа кожного дня виходить декілька випусків ТСН, які дають можливість забезпечити багатомільйонну аудиторію інформацією щодо поширення пандемії в Україні та світі. Журналісти випустили низку спецпроектів «Карантин», «Карантинний патруль» та «Не один на карантині», які розповідають про правила самоізоляції, дають рекомендації як зберегти стосунки з родиною та організувати робочий та шкільний процес у власному домі.

Також компанія приєдналась до проекту «Всеукраїнська школа онлайн». Одразу 2 канали – ПЛЮСПЛЮС та Уніан-ТБ з 6 квітня транслюватимуть уроки в прямому ефірі для 5 та 8 класів відповідно.

Дитячий телеканал ПЛЮСПЛЮС і МОЗ України запустили анімаційний ролик для дітей з порадами про те, як поводитися під час карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19. У ролику зібрані офіційні рекомендації щодо поведінки під час пандемії. Разом з героями ПЛЮСПЛЮС – Трикутею, Квадриком і Кружком – діти дізнаються, «як озброїтися проти вірусу» легкими кроками: https://cutt.ly/QtYLpQa

Учасники ювілейного сезону проекту «Голос країни-10» з команди зіркового тренера – MONATIKa підготували відеозвернення, у якому наголосили на важливості дотримання рекомендацій під час введення карантину: https://cutt.ly/QtYLgA6

РЕЗУЛЬТАТ

Соціальна відповідальність компаній в сучасних реаліях повинна базуватися на створенні безпечних умов для співробітників, клієнтів та інших стейкхолдерів. До того ж, ми всі повинні усвідомити, що поширення СОVID-19 – це глобальна проблема, а отже прийшов час об’єднати зусилля для боротьби. Хтось закуповує необхідні засоби індивідуального захисту для громади, хтось переформатовує бізнес під потреби суспільства, ми ж продовжуємо підтримувати українців оперативною інформацією. В компанії вважають, що не важливо, що саме ви робите, головне в даних умовах – синергія бізнесу та держави.

1+1 медіа продовжує активно слідкувати за перебігом подій та висвітлювати їх в ефірах новинних програм.

Представники компанії прогнозують, що по закінченню карантину, у співробітників буде запит на реалізацію бажання допомогти, що вплине на розвиток корпоративного волонтерства.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top