Кейс компанії Сингента

«Syngenta» одна з провідних аграрних компаній світу, яка допомагає безпечно годувати людство, піклуючись водночас про нашу планету. «Syngenta» в Україні вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України. Компанія робить суттєвий внесок у розвиток громад,  розвиває майбутнє покоління та активно взаємодіє із різною аудиторією через низку власних і партнерських проектів і ініціатив. Соціальні проекти «Syngenta» в Україні втілює відразу за кількома напрямами: освіта, турбота про працівників та їхні сім’ї, корпоративне волонтерство.

ПРОБЛЕМА

В часи, коли країна постає перед новими викликами, компанія зазначає, що важливо залишатися спокійними та зосередженими, а також допомагати країні та містам як фінансово, так і об’єднавши зусилля.

Компанія розуміє, що деякі проекти необхідно поставити на паузу або перевести в онлайн режим, наприклад, це стосується освітніх ініціатив компанії направлених на розвиток аграрної молоді. Але водночас, керівництво усвідомлює, що бізнес компанії є життєво- важливим для всієї країни, так як аграріям необхідно продовжити свою роботу, щоб забезпечити населення продуктами харчування. Саме тому, у фокусі компанії залишаються співробітники та їх сім’ї, і звісно, українські аграрії. Їхня безпека та здоров’я, на сьогодні, є головним пріоритетом.

РІШЕННЯ

Під час пандемії «Syngenta» в Україні мобілізувала свої ресурси для організації логістики медпрацівників. Компанія надала матеріальну допомогу для закупівлі бензину Департаменту охорони здоров’я Київської області, у яких в підпорядкуванні знаходиться 14 інфекційних лікарень.

Також, було надано допомогу у розмірі 100 000 тисяч гривень Благодійниму фонду «Крона» на закупівлю засобів індивідуального захисту для лікарень Київської та Івано-Франківської області.

Компанія розуміє всю важливість запроваджених карантинних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, адже найцінніше – це людське здоров’я і життя. Всі підрозділи Syngenta продовжують працювати й оперативно надавати українським сільгоспвиробникам необхідні консультації, продукти та послуги для забезпечення посівної кампанії, при цьому було вжито всіх рекомендованих МОЗ та ВООЗ заходів безпеки на всіх без виключення об’єктах Syngenta, оскільки багато працівників компанії мають роз’їзний характер роботи. Крім того ж частину бізнес-процесів переведено в онлайн-режим.

РЕЗУЛЬТАТ

 «Syngenta» – одна з провідних агрохімічних компаній світу, метою якої є продовольча безпека населення в усіх країнах. А для України, як відомо, сільське господарство є одним із ключових рушіїв національної економіки. І ніякі політичні баталії чи світові епідемії не можуть відтермінувати прихід весни і старт посівної кампанії», – зазначає П’єр Кохадон, генеральний директор компанії «Syngenta» в Україні.

Компанія слідкує за ситуацією і намагаємося реагувати відповідно до її можливостей. Наразі команда компанії активно розробляє подальший план дій та допомоги, яка саме зараз потрібна нашому суспільству, на що звертає увагу директор бізнес-підрозділу насіння компанії Syngenta в Україні Сергій Клішин.

У компанії сподіваються, що криза не триватиме довго, а бізнес все так же буде допомагати суспільству та громадам ставати кращими та розвиватися.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top