Центр “Розвиток КСВ” шукає експерта/ку з управління бізнесом у сфері креативних індустрій для програми UWE_Hub (продовжено)

ГО Центр “Розвиток КСВ” шукає експерта/ку з управління бізнесом у сфері креативних індустрій в межах всеукраїнської програми “Мріємо та діємо” реалізовує програму UWE_Hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) – програму для українських жінок-підприємиць. UWE_Hub – це онлайн-хаб з розвитку підприємництва, метою якого є допомога жінкам, які вже мають свій бізнес або лише його планують. 

Мета проєкту – допомогти українкам відновити свою фінансову стабільність завдяки відкриттю або перезапуску власного бізнесу, та розвитку підприємницьких навичок, а також підвищення якості і рівня кожної з учасниць UWE Hub спільноти у розвитку власної справи з соціальним імпактом, підтримка і обмін ідеями для посилення одна одної.

Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Термін надання послуг: грудень 2022 – лютий 2023 рр. 

Експерт/ка з управління бізнесом:

Задачі:

 • Аналіз бренду, ринку, конкурентів 
 • Доопрацювання структури бізнесу, розбір бізнесу 
 • Аналіз ризиків у роботі бізнесу 
 • Рекомендації щодо переформатуванню бізнесу, додаткові напрямки для розвитку у нинішніх умовах 
 • Стратегія розвитку компанії на найближчі 6 місяців
 • Створення плану антикризових комунікацій

Вимоги до кандидатів:

 1. Щонайменше 3-річний досвід у консультуванні з управління бізнесом;
 2. Досвід роботи з проєктами / брендами сфери мистецтва та розваг;
 3. Досвід роботи з антикризовими комунікаціями;
 4. Вільне володіння українською мовою.

Виконавець (юридична особа, фізична особа-підприємець), який має намір взяти участь у тендері, повинен надіслати заявку на електронну скриньку, вказану нижче. Виконавець може податися на один із трьох лотів або на всі разом за умови наявності необхідної компетенції.

У темі листа необхідно зазначити «Експерт/ка з управління бізнесом UWE Hub», а також прикріпити наступні документи:

 • Резюме (з портфоліо відповідно до лоту) та короткий супровідний лист, в якому вказати, чому ми маємо обрати саме вас;
 • Інформацію щодо вартості відповідних послуг з розрахунку за виконання вказаних задач, а також термін їх виконання;
 • Контактні дані;
 • Контакти осіб, які можуть надати рекомендації про вас, або прикріплені рекомендації;
 • Прикріпити копії реєстраційних документів ФОП / юридичної особи (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків).

Документи надсилати на e-mail: tender@csr-ukraine.org 

Заявки на участь у тендері приймаються до 8 грудня 2022 року включно.

Про організацію:

Центр «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine) – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар’єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top