КСВ-школа: відбудеться публічний онлайн-захист проєктів

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» запрошує всіх охочих долучитися до онлайн-захисту проєктів учасників/ць КСВ-школи, що відбудеться 12 травня о 15:00 в Zoom.

КСВ Школа – це курс навчання, де учасники матимуть змогу отримати корисні знання із розробки та реалізації соціальних проектів бізнесу, за допомогою унікального формату – робота над реальними кейсами компаній за підтримки менторів після отримання базових знань.

Під час захисту, учасники/ці КСВ-школи:
– поділяться результатами досліджень КСВ-кейсів українських та світових компаній;
– розкажуть про особливості стейкхолдерів, суттєвих питань та канали комунікації різних компаній;
– нададуть рекомендації українським компаніям по впровадженню КСВ в різних сферах.

Дослідження учасників/-ць охоплюють такі сектори, як працевлаштування молоді в FMCG-компаніях, комунікаційні канали взаємодії зі ЗМІ, корпоративна соціальна відповідальність рітейл-сектору, КСВ сектору IT.

Впродовж заходу Ви дізнаєтесь не лише існуючі кейси та успішні практики компаній, а і зможете почерпнути нові ідеї для Ваших КСВ-проектів.

Заповнюйте цю форму до 11.05. (включно) та очікуйте підтвердження на вказаний e-mail.

За детальною інформацією звертайтеся до координаторки проектів з Цілей сталого розвитку Центру «Розвиток КСВ» Олександри Гондюл, sdg@csr-ukraine.org

____________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top