Молодь спільно з бізнесом змінюватимуть Україну задля сталого розвитку

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» завершила реєстрацію на лідерську програму для молоді «SDG-Амбасадори» (надалі – Програма). SDG є абревіатурою Цілей сталого розвитку (Sustainable Development Goals), яких світ має досягти до 2030.  Мета Програми – познайомити молодь із SDGs, мотивувати на виконання SDG челенджів від компаній України, за виконання яких отримати почесне звання «SDG-Амбасадор/ка».

Взяти участь в Програмі виявили бажання 140 молодих людей, 18% з яких – хлопці. Молодь представляє 41 місто або населений пункт, більшість з яких з Києва (36%), Львова (8%), Харкова (7%), Полтави (4%) та Дніпра (4%). 87% молоді, що подались на Програму і хочуть змінювати нашу країну, –  є студентами.

Серед Цілей сталого розвитку, які молодь вважає першочерговими для досягнення в Україні – Ціль 1 «Подолання бідності», Ціль 3 «Міцне здоров’я та благополуччя», Ціль 4 «Якісна освіта», Ціль 11 «Сталі міста та громади», Ціль 16 «Мир, справедливість та сильні інститути», і безумовно – Ціль 17 «Партнерство заради сталого розвитку».

Мотивація молоді взяти участь у лідерській програмі дуже багатостороння, одні хочуть отримати новий досвід та корисну інформацію для досліджень, деякі – хочу творити зміни в своїх громадах, інших надихнули особисті життєві історії. Але практично кожна молода людина написала про те, що хоче робити корисні справи для України і робити людей щасливими.

Один з учасників, 18-річний студент Фінансово-правового коледжу в м. Києві, зазначає: «”Не бійся” – це моя мотивація. Я змінюватиму і водночас реалізовуватиму себе. Ловитиму момент, де можна його зловити. Зараз прийшов час для молоді! І я доведу, що наше покоління може не лише мріяти, а і змінювати та працювати!».

Челенджі від українських компаній стартують вже за тиждень. Ті, хто після трьох місяців челенджів дійдуть до фіналу, стануть новими SDG-Амбасадорами і матимуть можливість познайомитись з представниками соціально відповідальних компаній, міжнародних організацій, посольств та  представлятимуть Україну на національних та міжнародних заходах.

Контактна особа – Олександра Гондюл, координаторка програми: +38 068 356 49 07, sdg@csr-ukraine.org

__________________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

SDG-Амбасадори – унікальна Програма, в рамках якої молодь долучається  до реалізації Цілей сталого розвитку і стає частиною глобального руху за сталий розвиток. Перший набір SDG-Амбасадорів відбувся у 2019 році – 17 молодих людей реалізували 20 проєктів за 9 місяців Програми, провели більше 30 відкритих виступів. В рамках Програми було запущено комунікаційний майданчик  SDG Opinion Space,  фейсбук-сторінку, з ДП НАЕК «Енергоатом» реалізовано проєкт «TRUSTainability: партнерство заради сталих міст та щасливих жителів», який увійшов до фіналу «Partnership for Sustainability Award».

Цілі сталого розвитку ООН 2030 – це 17 рішень для глобальних проблем світу, які закликають до дій всі країни – бідні, багаті й з середнім рівнем доходу – щоб сприяти процвітанню та захисту планети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top