Підсумки сертифікації «Роботодавець, дружній до молоді» та нагородження компаній

26 жовтня 2021 року о 10:00 Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ» та IREX Ukraine проведуть в Укрінформі (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) прес-конференцію з нагоди завершення пілотної програми сертифікації для компаній «Роботодавець, дружній до молоді» та нагородження всіх, хто пройшов сертифікацію. 

Сертифікація компаній/організацій «Роботодавець, дружній до молоді» реалізується у межах програми “Мріємо та діємо” та має на меті заохочення роботодавців до впровадження політики, спрямованої на підтримку і розвиток молоді в компанії і поза її межами, а також суспільне визнання досвіду таких компаній. 

Спікери: 

  • Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України
  • Марина Саприкіна, голова правління ГО «Центр «Розвиток КСВ»
  • Юлія Ткачук, заступниця директорки програми Мріємо та діємо IREX Ukraine
  • представники компаній Reikartz Hotel Group, Укртелеком, Укрзалізниця, Coca-Cola HBC Ukraine, Goodvalley Ukraine, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Альфа-Банк Україна, Промавтоматика Вінниця.

На заході організатори презентують сертифікацію, критерії оцінювання політик і практик організацій, результати оцінювання та можливості, що дає сертифікат для підтримки і розвитку молоді компанії та розвитку бренду роботодавця. Відвідувачі прес-конференції зможуть також поставити запитання спікерам. 

Захід буде корисним для представників та представниць медіа та компаній, котрих цікавить корпоративна соціальна відповідальність та молодіжна політика. 

Для акредитації, будь ласка, звертайтеся до Одарки Козак, ok@csr-ukraine.org, 099 620 50 16 

Сертифікацію проводить Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” і Career Hub у межах програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top