Центр “Розвиток КСВ” та компанія МХП запустили освітню програму «Школа сталого розвитку МХП» для учнів шкіл

переглядів: 89
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

На минулому тижні Центр “Розвиток КСВ” та компанія МХП розпочали реалізацію програми «Школа сталого розвитку МХП». Ця програма з’явилася вперше і передбачає освітню мету для учнів п’ятих класів. На уроках діти будуть знайомитися із поняттям сталого розвитку та Глобальними цілями сталого розвитку. 

Мета проєкту — створення екосистеми для інтегрального виховання нового відповідального покоління, розвитку критичного мислення та формування цінностей і принципів на базі Цілей сталого розвитку ООН у процесі навчання у школі.

Проєкт буде реалізовано на базі шкіл в регіонах присутності підприємств холдингу МХП разом із вчительською спільнотою, волонтерами та амбасадорами МХП, експертами та консультантами, починаючи з 5 класу, й буде масштабуватися і в старших класах. Також лекції для дітей будуть читатися й топ-менеджментом МХП.

Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ» : «Впроваджуючи пілотний проєкт у трьох школах, ми маємо далекоглядні плани. Адже результати проєкту стануть підґрунтям для масштабування по всім школам України  для навчання молодого покоління, а це 2 млн діток з 10 до 14 років,  засадам сталого розвитку».

«Я сама є мамою двох дітей і мені не байдужий розвиток підростаючого покоління. Ідея нашого проєкту полягає у побудові освітньої системи для дітей. Над створенням проєкту працювало багато людей. Колеги в МХП приділяють свій особистий час і йдуть у корпоративне волонтерство, бо кожен розуміє — виховання нового українця чи українки важливе для того, щоб побудувати сучасну Україну. Люди, які готові змінюватися самі, змінюють і світ навколо себе», – зазначила Анастасія Соботюк, керівник проєкту, директор Департаменту зв’язків з інвесторами МХП.

Учні п’ятих класів трьох шкіл вже пройшли посвяту в чемпіони програми та «важливий урок в житті», кожен став амбасадором 17 цілей ООН. Офіційна посвята й перші уроки розпочалися з міста Канева, Черкаської області 3 лютого, 4 лютого посвята відбулася в місті Ладижин, що на Вінничині, а завершилася 5 лютого в місті Миронівка, Київської області.

«Я приємно була вражена першим уроком, діти були активні. Вони дійсно переймаються Глобальними цілями: благодійністю, чистотою нашої планети та питанням миру у світі. Я відчуваю, що вони будуть із задоволенням працювати над кожним завданням. Під час уроку вони були однією командою. Я задоволена роботою», – поділилася враженнями Анна Прус, вчителька англійської мови Канівської гімназії імені Івана Франка.

Нагадаємо, що проєкт «Школа сталого розвитку МХП» з’явився під час лідерської програми для співробітників компанії — MHP Leaders HUB, в якій кожен, хто працює в компанії, мав можливість подати заявку на участь та стати її учасником. 

Програма «Школа сталого розвитку МХП» триватиме до кінця навчального року.

***

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Поділитись с друзями

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Підписка на щотижневу розсилку CSR-REVIEW