Sustainable Friday: як компанії підтримують робочий режим під час карантину

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” запускає новий онлайн-формат зустрічей з Членами Центру -“Sustainable Friday”. Вже відбулось дві онлайн-зустрічі за участю представниць компаній “Сингенти”, “1+1 медіа”,  “Goodvalley”, “lifecell”, “Кока-Кола Беверіджиз Україна”, “Carlsberg”, “Infopulse”, “SoftServe”.

У рамках “Sustainable Friday” компанії обговорили переваги та труднощі роботи в режимі онлайн, поділилися вдалими кейсами допомоги громаді та своїми методами ефективної комунікації з командою.

“Попри карантин, ми всі продовжуємо працювати у звичному “робочому режимі”, щоправда із певними змінами. Завдяки щотижневим онлайн-зустрічами “Sustainable Friday” для бізнесу ми маємо змогу підтримувати зв’язок із компаніями та повідомляти про всі проєкти, ініціативи Центру “Розвиток КСВ”, – зазначає керівниця Центру “Розвиток КСВ” МАРИНА САПРИКІНА.

Компанії поділились, яким чином турбуються про співробітників, партнерів та підтримують громади.

“Сингента” виділяє кошти на закупівлю засобів індивідуального захисту, талонів на бензин. Частину бізнес-процесів переведено в онлайн-режим. Всі заходи переводять в онлайн-режим, зокрема проєкт “Дні поля” відбуватиметься онлайн до кінця червня.

“1+1 медіа” – 80% випуску новин присвячують коронавірусу. Основна кількість співробітників перейшли на дистанційну роботу,  лише 200 людей залишились в офісі. Щотижня неформальне спілкування в команді. Шкільні уроки транслюють спільно з Міністерством освіти і науки України та Освіторією.

“Кока-Кола Беверіджиз Україна” забезпечує напоями медичні заклади. Виробництво продовжує працювати із відповідними заходами безпеки. Працівників забезпечено засобами індивідуального захисту на виробництві, решта перейшли на дистанційну роботу. 

“SoftServe” перерахував 10 мільйонів на корпоративний фонд, закупив ШВЛ, антисептики, медичні маски та захисний одяг. Створений кризовий комунікаційний центр – щодня інформаційні розсилки по локаціями. Запустили “Mental well being” – зустрічі онлайн з психологами, медиками , аби ефективно організувати робочий процес.

“Goodvalley” обговорювали дистанційну роботу ще за декілька днів до введення карантину. Працюють відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, всі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, установлено антисептики і паперові рушники на підприємствах.

“Carlsberg” об’єднались з “iLMolino” та доставляють безалкогольні напої Олександрівській лікарні, також допомагають через Let’s Help та Червоний хрест. Щотижня генеральний директор знімає відеозвернення, аби підтримувати неформальну атмосферу в колективі. Також запущено внутрішній ТГ-канал.

“Infopulse” взяли під опіку лікарів первинної ланки міста Житомир. Адже у великих містах більше соціально відповідального бізнесу, а в районних центрах складніше. Закуплено 2000 респіраторів, очікують на захисні костюми. Волонтер компанії розробив чат-бота з вільними слотами служби доставки Заказ.юа.

“lifecell” нараховують безкоштовно 20 ГБ інтернету та 1500 хвилин для дзвінків на міські та мобільні по Україні медичним працівникам, що мають номери lifecell. Змінили назву мобільної мережі на пристроях абонентів – тепер це BudVdoma. Зріз попит на голосові дзвінки серед абонентів, тому зараз над цим працюють. Усі офіси переведено на віддалену роботу з повним збереженням заробітної плати та пільг працівників.

Керівниця Центру “Розвиток КСВ” запропонувала компаніям долучатися до групи швидкого реагування у Facebook  “COVID-19: бізнес для громад”, аби дізнаватись про потреби громади та створити одну спільну базу постачальників. Також компанії роздумували, що можна спільно зробити для родин медиків.

Вдячні компаніям за невимушену атмосферу “Sustainable Friday” та активну взаємодію. Запрошуємо Членів Центру долучатися до щотижневих онлайн-зустрічей, аби завжди залишатися на зв’язку.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org
Sustainable Friday щотижневі онлайн-зустрічі з Членами Центру “Розвиток КСВ”. Створені з метою обговорення актуальних новин, проєктів та ініціатив компаній, а також задля підтримання ефективної комунікації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top