Партнерство CSR Ukraine та SAP: воркшоп “Design Thinking” разом з ДівчатамиSTEM

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з компанією SAP в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM провела воркшоп “Design Thinking”. До події долучилось 21 учасниця менторської програми.

Спікером став  Олег Гопанюк – development Manager в компанії SAP з 2009 року, який практикує Design Thinking c 2013 року. Провів 20+ воркшопів по Design Thinking з внутрішніми співробітниками і партнерами SAP, а також студентами. У 2016 році отримав ступінь Executive MBA в бізнес-школі IE в Мадриді. 

Дівчата змогли познайомитися із Design Thinking, який дозволяє отримати практичні навички та опанувати нові онлайн-інструменти.

Учні 5-8 класів поділилися з нами, як вони ставляться до СТЕМ предметів у школі, та що хотіли б змінити – вони хочуть, щоб вчителя спитали в них, який саме СТЕМ урок проводити, говорили, що багато предметів є досить “сухими” та нудними. Учням потрібні зміни: більше практики, рухів та впровадження інноваційних технологій. Тож часниці програми STEM досліджували, як зробити шкільні STEM предмети привабливими для учнів.

При вирішенні кейсу дівчата писали завдання проєкту за допомогою онлайн-дошок, робили різноманітні спостереження, обмінювались дослідженнями, описували споживача, розроблювали прототипи, записували результати випробувань в тестовій сітці та розробляли презентацію кейсу. 

 В результаті ми отримали низку нестандарних рішень:

  • опитування серед учнів, 
  • впровадження STEM – урок, який буде неформальний для учнів, 
  • гра “Руханка”, в якій діти зможуть розвантажитись та відволіктись від уроку,
  • створення шкільного сайту СТЕМ з тематичними днями,
  • перегляду наукових фільмів, 
  • наукові пікніки та зустрічі з науковцями.

Філіали ДівчатSTEM також долучилися до воркшопу “Design Thinking”, аби допомогти дівчатам.

За детальною інформацією звертайтеся до координаторки проекту Тетяни Рязанової: tr@csr-ukraine.org, тел.: (044) 292 02 48.

____________

#ДівчатаSTEM – це програма, спрямована на подоланання гендерних стереотипів серед молоді. Щороку Центр “Розвиток КСВ” обирає ТОП-20 Надихаючих жінок у STEM, які менторять дівчат 14-24 років з усієї України протягом трьох місяців. Програма реалізується за підтримки компанії SAP. Менторки дівчат – це унікальна спільнота ТОП-20 надихаючих жінок в Україні, які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері. Серед них – топ-менеджерки технологічних компаній, жінки-науковці, представниці Міністерств, ЗВО і громадських організацій. За два роки вже 40 дівчат пройшли програму менторства, реалізували та залучили більше 2000 молодих людей до Програми, і отримали квиток до світу STEM. Детальніше про проекти в рамках ініціативи – https://www.facebook.com/divchataSTEM

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top