Запрошуємо до участі у Національному тижні молоді в компаніях “Job Shadowing Week”

Шукаємо компанії, які готові познайомити молодь із закладів професійної (професійно-технічної) освіти та закладів вищої освіти з діяльністю та історіями успіху своєї команди в межах Національного тижня молоді в компаніях “Job Shadowing Week”. 

Програму організовують Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні в партнерстві з Міністерством молоді та спорту та Міністерством освіти та науки в межах Пакту заради молоді – 2025. 

Національний тиждень молоді в компаніях – це можливість для здобувачів освіти 1-2 курсів закладів ЗП(ПТ)О та студентів/ток 1 курсів ЗВО пройти екскурсію у компанії, познайомитися з її діяльністю та побачити, як можна будувати свою кар’єру у різних сферах. 

В свою чергу компанії мають розказати про особливості своєї діяльності, показати офісні та виробничі приміщення, познайомити з фахівцями та фахівчинями, які розкажуть про свої історії кар’єрного шляху.  Екскурсії будуть відбуватися у гібридному  форматі – онлайн та офлайн. 

Це можливість для компаній: 

  • Показати чудовий приклад корпоративної соціальної відповідальності та корпоративного волонтерства;
  • Зацікавити ініціативну молодь, яка може стати майбутніми стажера/ками та співробітниками/цями;
  • Показати свою небайдужість до розвитку потенціалу молоді в Україні.

Зареєструвати компанію для участі можна за посиланням до 16 листопада – https://forms.gle/J1sLK6jRTtrpizc49  

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки молодіжних програм Центру «Розвиток КСВ» Людмили Лук’янової, ll@csr-ukraine.org, +380959257672.

Захід організовано CSR Ukraine, експертною організацією Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності, UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення у партнерстві з Міністерством молоді та спорту та Міністерством освіти і науки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top