Шукаємо фасилітаторів/ок для навчальної програми з підприємництва UWE Hub в Івано-Франківській, Чернівецькій, Київській та Рівненській областях

ГО Центр “Розвиток КСВ” оголошує тендер на довгострокове надання консультаційних послуг з фасилітації навчальної програми для жінок-підприємниць UWE Hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) в Івано-Франківську, Чернівцях, Броварах (Київська обл.), Гощі (Рівненська обл.)

Мета Навчальної програми UWE Hub – допомогти жінкам-підприємницям отримати актуальні та практичні знання щодо запуску та розвитку власної справи, а також навчити впроваджувати елементи сталого розвитку та позитивного імпакту в бізнес-модель та операційні процеси. 

Навчальна програма UWE Hub для українських жінок-підприємниць реалізується Центром “Розвиток КСВ” за фінансової підтримки Global Giving. Партнери навчальної програми з підприємництва – Посольство Королівства Нідерланди в Україні, глобальний рух Buzz Women. 

Учасниці навчаються в програмі безоплатно. Ініціативи UWE Hub є соціально значущими, з метою підтримки жіночого підприємництва в Україні.

Термін надання послуг: червень 2023 – грудень 2023 (офлайн). 

Формат і місце надання послуг

Онлайн-навчання: Перед початком навчальної програми фасилітатори/ки проходять  тренінг для отримання навичок управління процесом групового розв’язання завдань. 

Офлайн-фасилітація у місцевих UWE хабах: Навчальна програма проходить протягом п’яти днів три рази на рік. Запрошені тренери/ки проводять онлайн лекції, відповідають на запитання учасниць програми і задають їм практичне завдання. Фасилітатори/ки мають бути присутні в хабах під час виступів тренерів/ок, і після них організовують процес групового розв’язання задач.

Офлайн-навчання у інших громадах: Виїзне дводенне навчання з підприємництва  для жінок у громадах, що знаходяться поруч з хабами. Фасилітатори/ки готують текст виступу і презентацію (на основі матеріалів, отриманих під час навчання в локальних UWE хабах), проводять фасилітаційні зустрічі на основі розроблених занять, управляють процесом групового навчання.

Цільова аудиторія програми: жінки, які хочуть створити бізнес (мають бізнес-ідею, але стикаються з перешкодами на шляху реалізації), в тому числі переселенки,  та діючі підприємниці, яким потрібна підтримка для розширення їхньої справи. 

Теми модулів навчальної програми для фасилітації

 • Жіноче підприємництво в часи невизначеності: від ідеї до бізнесу.
 • Валідація бізнес-ідеї.
 • Юридичні аспекти створення бізнесу.
 • Фінансові аспекти створення бізнесу.
 • Бізнес-планування.
 • Маркетинг та комунікації у розвитку бізнесу: від старту до масштабування.
 • Позитивний вплив бізнесу.

Перелік надання послуг (лоти № 1-4)

 • Організація групового розв’язання завдань, надання відповідей на питання (тривалість 5 днів по 3 години) три рази на рік офлайн у UWE Hub громади.
 • Розробка гайду з фасилітаторства, що складається з тексту для занять і практичних завдань, у співпраці з іншими фасилітаторами/ками (тривалість – 16 годин).
 • Проведення фасилітаційних  занять (тривалість 2 дні по 4 години) три рази на рік офлайн в селах громади.

ЛОТИ (місця проведення навчальної програми)

Лот 1. Івано-Франківськ і села Івано-Франківської територіальної громади

Лот 2. Чернівці й села Чернівецької територіальної громади

Лот 3. Бровари (Київська обл.) і села Броварської громади

Лот 4. Гоща (Рівненська обл.) і села Гощанської громади

Умови участі у тендері:

 1.   Учасником/цею тендеру може бути фізична особа-підприємець/ниця, юридична особа, зареєстрована в Україні, не платник ПДВ (КВЕД 85.59 Інші види освіти, 85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти або 70.22 Консультаційні послуги). Просимо врахувати, що організація не оплачує додаткові платежі підприємця/ниці, такі як накладні витрати, податки, штрафи, пені.
 2.   Готовність працювати на умовах оплати по факту виконаної роботи та довгостроково, в тому числі підписання NDA.
 3.   Виконавець/иця, який/а має намір взяти участь у тендері, повинен/на надіслати заявку на електронну скриньку, вказану нижче. У темі листа необхідно зазначити «Тендер на закупівлю послуг фасилітатора/ки програми UWE Hub», а також прикріпити наступні документи:
 • Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків);
 • цінову пропозицію вартості послуг у форматі: 
Лот №___.  _________________(назва лоту – місце надання послуг) Ціна за 1 год., грн. Загальна кількість годин Загальна вартість
1 Надання послуг з організації групового розв’язання завдань, надання відповідей на запитання  45
2 Надання послуг з розробки гайду з фасилітаторства 16
3 Надання послуг з проведення фасилітаційних занять  24
 • резюме (підтвердити знання винесених на обговорення тем шляхом відповідної освіти чи діяльності, вказати досвід проведення консультування в межах навчальних програм, акселераторів, інкубаторів, хакатонів тощо ) та супровідний лист, в якому вказати, чому ми маємо обрати саме Вас на обрану Вами тему та контакти людей, які можуть рекомендувати Вас;
 • контактні дані;
 • рекомендаційні листи/сертифікати/відгуки.

У результаті тендерного відбору буде відібрано вісім надавачів послуг, по два/і фасилітатора/ки в кожен регіон.

Відбір надавача/ки послуг буде здійснюватися шляхом порівняння цінових пропозицій та релевантності досвіду від учасників/ць конкурсного відбору.

Перемож(ни)цями конкурсного відбору по кожному Лоту стане учасник/ця, який/а надав/ла усі зазначені документи та пропозиція якого/ї набере найбільшу кількість балів. Угода про співпрацю укладається тільки з перемож(ни)цями тендеру.

Документи надсилати на e-mail: tender@csr-ukraine.org У темі листа необхідно зазначити «Тендер на закупівлю послуг фасилітатора/ки. UWE Hub offline».

Заявки на участь у закупівлі приймаються до 4 червня 2023 року включно.

 Про організацію:

Центр «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine) – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади.

UWE Hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) – це спільнота свідомих підприємниць, які зацікавлені у розвитку власної справи, і стейкхолдерів, які готові підтримувати бізнеси жінок. Програма UWE Hub започаткована у серпні 2022 року Центром “Розвиток КСВ” в рамках Програми “Мріємо та діємо”.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top