Марина Саприкіна для “ДНЯ”: компанії активно включились у боротьбу з коронавірусом

Марина Саприкіна, керівниця Центру “Розвиток КСВ” розповіла газеті “День” про зміну підходів українського бізнесу до соціальної відповідальності.

«Компанії сьогодні активно включилися в боротьбу з коронавірусом. Бізнес точно для себе зрозумів, що фокус проєктів корпоративної соціальною відповідальності має зміщуватися — і сьогодні бізнес підключився до допомоги лікарням із закупівлями», — розповідає керівниця Центру «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності» Марина САПРИКІНА. 

Експертка підкреслила, що явище вже отримало назву  «невідкладна соціальна відповідальність».

Нагадаємо, що для оперативної допомоги та координації активісти в Україні вже навіть сформували групу у фейсбуці «COVID-19: бізнес для громад».

«Не можу когось виділити, всі розуміють — потрібно допомогти, — каже експертка. — Астарта, МХП, Райффайзен-банк, Дарниця, ПУМБ закупляють апарати штучної вентиляції легенів, Інфопульс  формує спеціальний Фонд, SoftServe виділили 10 млн лікарням. Сингента допомагає талонами на бензин, Carlberg та Parimatch Foundation купляють захисні костюми, Corteva купляє інфракрасні термометри. Всі об’єднались, невеликі компанії допомагають своїми ресурсами — Isobar розробили чат-бота з довідником для лікарів і т.п. Навіть співробітники компаній збирають кошти і пересилають фондам на закупівлю ЗІЗ та важливих речей».

Марина Саприкіна переконана: ситуація змінить розуміння і важливість соціальної відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *