Кейс компанії Carlsberg

Компанія «Carlsberg Ukraine» є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. «Carlsberg Ukraine»  комплексно ставиться до соціальної відповідальності та співпрацює із такими експертними організаціями, як Всесвітній фонд дикої природи, Business for Social Responsibility (BSR, Соціальна відповідальність бізнесу) та Carbon Trust (Вуглецевий фонд) задля досягнення нових довгострокових цілей відповідального розвитку.

ПРОБЛЕМА

Перед бізнесом стоїть чимало викликів. Це і додатковий захист, і підтримка працівників, клієнтів та партнерів, забезпечення безперебійної роботи підприємств,  оптимізація витрат та акумулювання ресурсів, і звісно допомога у подоланні пандемії. Найгостріша проблема у медичних закладів – нестача захисних матеріалів для лікарів та апаратів ШВЛ,

РІШЕННЯ

Carlsberg Ukraine, в першу чергу, піклується про своїх співробітників. Всіх, кому дозволяють обов’язки, було переведено на роботу з дому. Для тих, хто залишається на підприємствах, створено безпечні умови праці.

Carlsberg Ukraine постійно вивчає потреби медичних закладів. На боротьбу із коронавірусом COVID-19 фонди Carlsberg вже виділили 95 мільйонів данських крон (близько 13 мільйонів євро) на дослідження. Науковці вже шукають найефективніші методи боротьби з епідемією.  Також цей внесок допоможе у профілактиці, діагностиці й скорочені наслідки епідемій, подібних до COVID-19, у майбутньому.

В Україні  компанія закупила близько 8000  захисних костюмів для лікарень Києва, Львова, Запоріжжя. Та надала кошти на обладнання: 3 апарати ШВЛ, 8 кисневих концентраторів.

Компанія долучилась до проекту «Обід для медика». Разом з рестораном Il Molino розвозить обіди і квас лікарям у Олександрівську лікарню м. Києва.

РЕЗУЛЬТАТ

Компанія Carlsberg завжди інвестувала кошти в науку. Долучилась і зараз, коли наукові відкриття в медицині так потрібні світу. Сума у 13 мільйонів євро піде на глобальні відкриття, що допоможуть вивчити природу вірусу. А це, в свою чергу, допоможе ефективніше долати епідемії у майбутньому.

Благодійна допомога у розмірі 5,4 мільйона гривень вже надана українським лікарням. Компанія і надалі слідкуватиме за ситуацією в країні, щоб допомогти подолати смертельний вірус.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top