Кейс компанії lifecell

lifecell ― український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного зв’язку та інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій.

ПРОБЛЕМА

  1. В умовах пандемії COVID-19  мобільний зв’язок та інтернет стають одним з найважливіших компонентів життя та роботи українців, запорукою функціонування бізнесу та об’єктів критичної інфраструктури – лікарень, комунальних підприємств, державних структур. Тож компанія має  забезпечувати якісну та надійну роботу всіх сервісів 24/7 та  постійно бути готовою до пікових навантажень на мережу.
  2. Водночас із поширенням хвороби та запровадженням карантину постала необхідність переведення офісів компанії в режим віддаленої роботи та організації безпечних умов праці співробітникам, що займаються безпосередньо технічним обслуговуванням мережі.
  3. Як соціально відповідальний бізнес, компанія  мала організувати підтримку українців в межах нашої країни та за кордоном, доповнити свої основні КСВ-напрямки боротьбою з COVID-19,
  4. Крім того, оператор повинен адаптуватися до потреб абонентів у нових  умовах карантину та запропонувати їм нові послуги та сервіси які, актуальні саме в цей період.

РІШЕННЯ

З 16.03.20 усі офіси lifecell переведено на віддалену роботу з повним збереженням заробітної плати та пільг працівників. Працівникам заборонено відвідувати офіс, окрім критичних випадків та виключно з дотриманням основних вимог захисту від коронавірусу. Здійснюється регулярна дезінфекція приміщень. Співробітників, що займаються безпосередньо технічним обслуговуванням мережі, було забезпечено засобами захисту: масками, рукавичками, санітайзерами.

Дистанційна робота не створила суттєвих незручностей для компанії, адже працівники lifecell мали таку можливість вже понад 4 роки. Кількість віддалених днів на місяць регулювалася залежно від департаменту. У деяких департаментах співробітники самостійно вирішували, коли приходити в офіс, попередньо погоджуючи графік з керівником.  Крім того, в lifecell діє система електронного документообігу «Вчасно» та електронний підпис Mobile ID. Це дозволило максимально швидко перевести офіси у віддалений режим та не втрачати у продуктивності праці.

На сьогодні компанія докладає максимум зусиль для боротьби з COVID-19. Цей КСВ-напрямок став основним для компанії. lifecell придбав 2 апарати ШВЛ для українських центрів боротьби з COVID-19. Один з них компанія вже передала до опорної лікарні Київщини Білоцерківської міської лікарні №3. Другий на початку травня буде надано Уманській міській лікарні, де також перебувають хворі на коронавірус.  До проекту закупівлі медичного обладнання долучився і весь колектив lifecell. Працівниками lifecell було організовано краудфандингову кампанію BIG HEARTED COMPANY та зібрано близько 440 тис. грн. Загальна ж вартість двох апаратів ШВЛ склала 1 млн 50 тис. грн. Найближчі кілька місяців компанія буде безкоштовно надавати обом лікарням усі витратні матеріали для даних апаратів ШВЛ. Оператор звільнив абонентів від оплати дзвінків та при відвідуванні веб-ресурсів МОЗ та МЗС.

З 22.03.20 lifecell запустив ініціативу з підтримки медиків України та почав безкоштовно  нараховувати 20 ГБ інтернету та 1500 хвилин для дзвінків на міські та мобільні номери по Україні. Наразі хвилини та гігабайти нараховано вже понад 12000 медичних працівників (лікарів та медперсоналу),  що були зареєстровані в медичних інформаційних системах.

«Ми закликаємо українців залишатися вдома, змінивши назву нашої мережі на пристроях наших абонентів – тепер це BudVdoma. Всі зусилля компанії націлені на те, щоб українці під час карантину могли віддалено працювати та спілкуватися з рідними та близькими. Також ми плануємо й надалі організовувати підтримку медпрацівникам та лікарням. Команда lifecell  готова до пікових навантажень на мережу, а наші фахівці забезпечують безперебійну роботу всіх сервісів у режимі 24/7», – зазначає спеціалістка зі зв’язків із громадськістю та КСВ-менеджерка, Тетяна Бакун.

Аби полегшити життя абонентів під час дотримання соціальної дистанції, «lifecell» запропонував їм низку послуг. Це і можливість проводити групові відеодзвінки в месенджері BiP, і функція керування кількома номерами у застосунку «Мій lifecell» (щоб віддалено підключати/відключати послуги та поповнювати рахунок рідним та близьким), і  безкоштовна доставка SIM-карт та віддалена покупка eSIM, і BiP SOS пакет – для абонентів, що не мають можливості поповнити мобільний рахунок, і сервіси для дітей та багато інших.

В цей період українці знову стали багато спілкуватися за допомогою традиційних голосових дзвінків, тому компанія запускає акції та дарує учасникам необмежені хвилини для дзвінків на всі номери по Україні. Також,  українцям, що залишилися за кордоном, було надано можливість спілкуватися у роумінгу за ціною дзвінків по Україні за допомогою віртуальної SIM-карти BiP.

РЕЗУЛЬТАТ

Після переходу до режиму віддаленої роботи рівень продуктивності праці команди lifecell не знизився, мережа оператора працює без перебоїв.

Компанія сконцентрувала максимум зусиль на боротьбі з СOVID-19. Оператор вже придбав  2 апарати ШВЛ для українських лікарень, вартістю 1 млн 50 тис. грн. Понад 12000 медичних працівників (лікарів та медперсоналу)  безкоштовно отримали від lifecell ГБ інтернету та хвилини для дзвінків на всі номери по Україні.     

Аби допомогти українцям залишатися вдома та на зв’язку з рідними та близькими lifecell запропонував низку сервісів та послуг, переваги яких вже оцінили абоненти. Наприклад, послугою «BiP SOS-пакет» з 16 березня скористалися понад 114 тисяч українців (за допомогою цієї послуги абонент може телефонувати з месенджера BiP на будь-які українські номери, навіть якщо на його рахунку немає грошей).

У lifecell переконані: соціально відповідальний бізнес, держава та суспільство сьогодні мають об’єднати максимум зусиль задля боротьби з падемією COVID-19. І що більше ресурсів та зусиль ми всі докладемо, то меншими будуть наслідки, й кожен із нас зможе швидше повернутися до звичного життя.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top