Кейс компанії Київстар

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних для понад 26 мільйонів абонентів.  Компанія працює як системний бізнес, що активно реалізовує проєкти корпоративної соціальної відповідальності з 2006 року. Сьогодні КСО-стратегія Київстар сфокусована на трьох напрямках: безпека для дітей в Інтернеті, цифрова грамотність для старшого покоління та розвиток підприємництва. Також мобільний оператор розвиває внутрішнє корпоративне волонтерство та спільно з УББ реалізовує проект СМС-благодійності «Дитяча надія».

ПРОБЛЕМА

Київстар обслуговує понад 26 мільйонів абонентів. Саме зараз, головний виклик і завдання компанії – забезпечення зв’язку. Тому команда Київстар продовжує робити все для того, щоб забезпечувати безперервність зв’язку.

Для компанії також критично важливими є безпека та здоров’я працівників і надання їм можливості працювати безпечно та ефективно.

РІШЕННЯ

Під час пандемії коронавірусу компанія виділяє 30 мільйонів гривень благодійної допомоги. Разом з БФ «Твоя опора» компанія закупить 10 апаратів штучної вентиляції легень та 20 моніторів, що здатні відстежувати стан тяжкохворих пацієнтів. Решту допомоги буде спрямовано на витратні матеріали, що забезпечать роботу обладнання протягом року, та засоби особистого захисту для українських медиків, що зараз знаходяться на передовій боротьби із вірусом.

Раніше Київстар вже інвестував ще 30 мільйонів гривень на реалізацію ініціатив, які спрямовані на підтримку українців у період карантину. Серед них – нарахування 150 гривень на бонусні рахунки медиків, безкоштовні дзвінки на номери державних гарячих ліній та нетарифікованих доступ до офіційних інформаційних ресурсів, безкоштовні консультації лікарів у додатку «Доктор онлайн», спеціальні нарахування для абонентів, що перебували в роумінгу, допомога бізнес-клієнтам із впровадженням системи віддаленого офісу та пільгові пропозиції для них, а також багато іншого.

Крім того, Київстар продовжує інвестувати у розвиток мережі та розширює покриття 4G, аби 26 мільйонів абонентів завжди залишалися на зв’язку з рідними та близькими.

Щодо співробітників, то більша частина колективу зараз працює дистанційно. На робочих місцях залишаються ті, чия присутність є критично важливою для функціонування компанії. Для них організовані особливі умови праці та застосовані посилені профілактичні заходи.

РЕЗУЛЬТАТ

У компанії вважають, що зараз зусилля варто спрямувати у трьох основних напрямках.  По перше, створення безпечних умов праці для своїх співробітників. По друге, підтримка громад у боротьбі з вірусом, включно із фінансовою за можливостю. І останнє, але не менш важливе, – це турбота про своїх клієнтів та забезпечення їх якісними послугами, що допоможуть їм пережити ці непрості часи.

«Ми активно працюємо над тим, аби за будь-яких обставин наші абоненти залишалися на зв’язку. В компанії розроблено план заходів у випадку погіршення ситуації та введення додаткових обмежувальних заходів в країні, які дозволять і надалі піклуватися про наших співробітників та абонентів», – зазначає директорка з корпоративних комунікацій Київстар, Анна Захараш.

Криза підкреслила важливість розвитку напряму корпоративної соціальної відповідальності для бізнесу. Ця ситуація вкотре доводить, що об’єднанні зусилля бізнесу, благодійних організацій та активної громади здатні долати будь-які виклики, як акцентує компанія. 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *