Кейс компанії BMSERVICE

Компанія BMSERVICE – офіційний дистриб’ютор професійного технологічного, торговельного та холодильного обладнання провідних європейських виробників для оснащення супермаркетів, ресторанів, пекарень, овочевих складів та інших об’єктів харчової промисловості. Крім цього, компанія надає послуги із сервісного й технічного обслуговування об’єктів рітейлу, автоматизації й розробки систем сучасного моніторингу холодильних установок, виробництва окремих одиниць холодильного обладнання.

КСВ-діяльність компанії спрямована на професійну освіту, допомогу хворим дітям, людям поважного віку, зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище.

ПРОБЛЕМА

Сьогодні наша медична система, як і в більшості країн світу, виявилася не готовою до пандемії такого масштабу. Тому в компанії переконані, що першочергово, треба направити свої сили на допомогу в боротьбі з коронавірусом СОVID-19.

«Звісно, якщо в КСВ-стратегії компанії – прописана допомога онкохворим і дітям із вадами серця, цього не слід змінювати чи ставити на паузу. Адже інші хвороби не пішли на карантин, вони продовжують прогресувати. Але якщо компанія в змозі допомогти ще й у боротьбі з коронавірусом – це варто робити!», – зауважує генеральний директор BMSERVICE, Олександр Макаренко.

Викликом для команди  компанії був перехід на віддалену роботу. Більшість співробітників ніколи не працювали дистанційно, вони не звикли проводити зустрічі з клієнтами офлайн.

РІШЕННЯ

На допомогу медицині в боротьбі з пандемією в Україні BMSERVICE виділила 300 000 грн. За підтримки Всеукраїнського благодійного Фонду «Крона» компанія закупила дистанційні термометри, пульсоксиметри та засоби індивідуального захисту (респіратори, захисні костюми, ізоляційні халати, рукавички) для лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Першу партію допомоги лікарня вже отримала, інша – доставляється до України, після чого буде передана лікарні.

Також BMSERVICE закупив 80 дихальних масок для апаратів ШВЛ для двох лікарень м. Біла Церква, Київської області.

Щодо роботи зі співробітниками, то з 16 березня весь офіс перейшов на дистанційну роботу, зустрічі з командою проводять в Zoom. Склад, виробництво та сервісні інженери продовжують працювати, але з посиленими методами безпеки – вони забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками.

РЕЗУЛЬТАТ

Карантин частково вплинув на КСВ-діяльність компанії. Деякі активності компанії довелося зупинити і перенести на післякарантинний період — це екологічний напрямок. Частину ж діяльності компанія адаптувала до онлайн формату.

Кожного дня команда з КСВ компанії відстежує ситуацію щодо поширення коронавірусу в Україні, вивчає потреби українського суспільства – співробітників, медичних працівників, громадян – і намагається реагувати відповідно до їх можливостей. Також у компанії розробляють план подальших дій у разі загострення ситуації, в тому числі з залученням корпоративних волонтерів.

«Ми вважаємо, що після кризи більшість компаній перегляне свою КСВ-стратегію, а ті, які її не мали, – створять, з’явиться більше проєктів, спрямованих на охорону здоров’я співробітників і підтримку лікарень, почне активно розвиватися корпоративне волонтерство. Світ КСВ зміниться  – стане сильнішим, потужнішим, відкритішим!», –Вікторія Савчук, менеджерка з комунікацій та КСВ компанії BMSERVICE.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top