Кейс компанії Innovecs

Innovecs – міжнародна IT-компанія з офісами в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Лондоні та Тель-Авіві, а також з R&D центрами в Україні. Компанія спеціалізується на розробці програмного забезпечення у сферах логістики, роздрібної торгівлі, охорони здоров’я, медіа та рекламних технологій, фінтех, ігор та розваг. У 2020 році Innovecs потрапила до списку ста найкращих аутсорсингових компаній світу (Global Outsourcing 100®). Одним із основних критеріїв потрапляння в рейтинг є рівень корпоративної соціальної відповідальності. ІТ-компанія активно долучається до реалізації проєктів з корпоративної соціальної відповідальності.

ПРОБЛЕМА

Один із викликів, який сьогодні стоїть перед компанією – це швидка адаптація до нових умов та здатність побудувати ефективний бізнес-процес у дистанційному режимі. IT-компанії мають більший досвід віддаленої роботи команд – і Innovecs не є виключенням.

Тому крім операційних викликів, компанія переконана, що важливо не забувати про підтримку і продовжувати дбати про найцінніший ресурс компанії – її людей.

РІШЕННЯ

Створений компанією фонд із боротьби з COVID-19  “Innovecs COVID-19 Fund” передбачає 1,5 мільйона гривень, які ми спрямовуємо на підтримку ініціатив з подолання коронавірусу в Україні, а також на забезпечення безпеки співробітників компанії та їх сімей. Також Innovecs закуповує та встановлює кисневу магістраль у Київську міську клінічну лікарню № 17. Це опорна лікарня, яка спеціалізується саме на легеневих захворюваннях. Нова магістраль охопить одразу декілька корпусів лікарні та дозволить проводити своєчасну кисневу терапію багатьом пацієнтам з загостренням коронавірусної інфекції.

Також компанія підтримує мотивацію співробітників та піклується про їх здоров’я й комфорт навіть поза офісом. Вони, в свою чергу, активно долучаються до ініціатив з подолання коронавірусу на волонтерських засадах, дотримуючись при цьому режиму роботи з дому. Втім, ця галузь була однією із пріоритетних для Innovecs і до появи COVID-19 – наприклад, компанія регулярно долучається до благодійної вечері Hearts Charity Evening, яка підтримує дітей з вадами серця.

РЕЗУЛЬТАТ

Встановлення кисневої магістралі було першим кроком – наразі робоча група фонду із боротьби з COVID-19 продовжує працювати над пошуком рішень, які допоможуть країні подолати епідемію. У “Innovecs COVID-19 Fund” фокусі не тільки медичне обладнання, а й засоби спецзахисту для медиків.

«Для кожного бізнесу, який має довгостроковий план розвитку, соціальна відповідальність – це частина стратегії. Бізнес не може бути відокремленим від потреб та проблем людей. Як приклад – пандемія коронавірусу зараз б’є по бізнесу так само, як і по суспільству. Криза звернула увагу багатьох компаній на стан системи охорони здоров’я в Україні. Деякі продовжують активну програму КСВ, а для деяких вона стала поштовхом, аби розпочати свою діяльність у цьому напрямку», – зазначає Head of PR & Events в компанії Innovecs, Світлана Бовкун.

1 thought on “Кейс компанії Innovecs”

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top