Кейс компанії KLO

Компанія KLO – столична мережа автозаправних станцій, яка налічує 62 АЗК з власними ресторанами, магазинами, кафе, мийками в Києві, Київській, Житомирській та Чернігівській областях. Компанія є лідером серед операторів паливного ринку в області розвитку альтернативних джерел енергії. KLO активно підтримує громадські організації в питаннях захисту навколишнього середовища, розвитку спорту, волонтерських програм.

ПРОБЛЕМА

Компанія зазначає, що один з викликів – це збільшення операційних витрат. Компанія є однією з тих, хто зараз працює 24/7, тож повинні забезпечити максимально безпечні умови для свого персоналу і клієнтів, а також запропонувати розширений перелік послуг, щоб людина, яка вже вибралась з дому через певні обставини, могла вирішити кілька своїх задач в одному місці.

У KLO розуміють, наскільки важливо будь-якому бізнесу зараз проявляти і соціальну відповідальність – допомагати населенню, коли самотужки державний сектор не може подолати усі виклики, і відчуває відповідальність за співробітників, за свій робочий ресурс.

РІШЕННЯ

Карантин змусив компанію оптимізувати цілу низку робочих процесів. У KLO організували розвозку персоналу АЗС на робочі місця і додому, забезпечили співробітників усіма необхідними засобами індивідуального захисту для безпечної роботи – від масок, рукавичок, антисептиків, захисних екранів на стійках операторів до розмітки, що допомагає клієнтам тримати особисту безпечну дистанцію. Загальні витрати на забезпечення додаткової безпеки персоналу та клієнтів, а також трансфер наразі сягають 3,5 мільйонів гривень.

Під час пандемії коронавірусу KLO виділила 12500 літрів пального на заправку автомобілів медиків київських опорних лікарень. Також компанія закупила обладнання для кількох лікарень на загальну суму майже 200 тисяч гривень. Зокрема, 100 багаторазових медичних костюмів, 100 масок, 100 окулярів-масок та 10 опромінювачів для Головного воєнного госпіталю. Силами мережі кафе «Борщ», що наразі не працює, KLO щодня готує гарячі обіди для сотні лікарів київської клінічної лікарні №4. Виділено пальне для Солом`янського соціального центру, що працює з групами ризику; волонтерській організації Motohelp, яка допомагає при ДТП та здійснює доставку донорської крові, а також для автомобілів швидкої допомоги Київської області. Загалом на соціальні проекти, пов`язані з боротьбою з коронавірусом вже виділено близько 2 мільйонів гривень.

Також, коли компанія почала готувати обіди для лікарів київської клінічної лікарні №4, їх клієнти попросили впровадити можливість «підвішувати» обіди для медиків, що було зроблено. Крім того, допомагає фонду «Життєлюб» доставляти людей з мало мобільних груп до лікарень на медичні процедури.

РЕЗУЛЬТАТ

Компанія вважає, що ефективні проекти з корпоративної соціальної відповідальності мають бути довгостроковими та мати системний характер. Тому KLO підтримує довготривалі стосунки з кількома фондами та організаціями, яким повністю довіряють і які вирішують проблеми, що компанії резонують. Тож компанія не залишає своїх постійних партнерів – було би безвідповідально просто змінити напрямки допомоги, адже коронавірус – не єдина проблема, що потребує вирішення.

«Вся діяльність KLO сьогодні – це один великий багаторівневий КСВ-проект. Показово, що це знайшло відображення у консолідації дій співробітників», – зазначає PR-директорка KLO Анна Самойленко. – Вони вирішили долучитись до благодійних ініціатив компанії і власним коштом купили для 13-ї підстанції швидкої допомоги міста Києва, що на 100% зараз працює з викликами на підозри на коронавірус, 50 багаторазових медичних костюмів, 200 масок, 30 окулярів і пальне. Крім того, вони організували день донора і поповнили запаси банку крові, що дуже важливо зараз».

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top