Кейс компанії ROSHEN

Кондитерська корпорація ROSHEN – один з найбільших світових виробників кондитерських виробів. Компанія виробляє понад 320 найменувань високоякісних кондитерських виробів. ROSHEN у рейтингу Global Top-100 Candy Companies посідає 27-те місце. Корпорація реалізує масштабні та системні благодійні і соціально-культурні проекти.

ПРОБЛЕМА

Кожен бізнес зіштовхнувся з безліччю викликів. Компанія прогнозує, що другий квартал 2020 року буде особливо нелегким і для нашої Компанії. В першу чергу, Компанія пов’язує це з падінням попиту на їх продукцію в зв’язку зі зниженням рівня життя населення і загальним станом економіки країни в цілому. Та в цих умовах важливо не забувати, що кожен бізнес має обов’язки та відповідальність. В результаті пандемії COVID-19 вони стають ще більш гострими. Компанія переконана, що її соціальний обов’язок для України – допомагати населенню, особливо медикам, які нині в зоні ризику.

Першочерговим обов’язком компанії було вжити усіх необхідних заходів, спрямованих на запобігання розповсюдження захворювання, забезпечити безперервний виробничий процес та зберегти рівень добробуту співробітників.

РІШЕННЯ

Корпорація ще на початку карантинних заходів максимально усунула від роботи співробітників старше 55 років, з метою збереження їх життя і здоров’я; посилили санітарно-гігієнічних норми та медичний контроль за станом здоров’я співробітників; організували міські транспортні спецрейси для доставки працівників до робочих місць; зберегли оплату співробітників, відсторонених від роботи через вік, а також працюючим віддалено. Окрім того компанія взяла на себе зобов’язання по 100% покриттю вартості лікування співробітників, при захворюванні на коронавірус COVID-19.

Під час пандемії для лікарень та медперсоналу корпорація Roshen закупила:

  • 30 000 комплектів костюмів індивідуального захисту медперсоналу китайського виробництва, вони вже в Україні тауже доставлені в лікарні. Частину захисних комбінезонів Roshen передала Благодійному Фонду Порошенка, іншу частину самостійно доставляє лікарням;
  • ще 100 000 костюмів індивідуального захисту медперсоналу наразі корпорація закуповує в Південній Кореї;
  • 10 портативних рентген-апаратів виробництва Південної Кореї. Закупка та доставка пересувних рентген-апаратів обійшлись Корпорації Roshen в понад 10 млн гривень. В кінці квітня апарати будуть в Україні;
  • 10 000 високоякісних захисних окулярів для медперсоналу Корпорація закупила та вже доставила з Китаю;
  • 60 000 пар нестерильних нітрилових рукавичок найближчим часом будуть направлені в лікарні.

Окрім того, Roshen профінансував закупку 25 000 продуктових наборів «Життєлюб» для літніх людей. Один такий продуктовий набір коштує 225 гривень і складається з гречки, макаронів, рису, цукру, пшеничної крупи, солодощів, м’ясних консервів, олії та туалетного паперу .

РЕЗУЛЬТАТ

Корпорація переконана, що під час кризових ситуацій у питаннях благодійності потрібно тримати голову холодною і дотримуватись чіткого плану. За будь-яких умов соціальна відповідальність має фокусуватись на значимості та системності, з урахуванням закону адекватності.

Компанія постійно вивчає та оновлюємо потреби медичних закладів та продовжуватиме забезпечувати необхідним для боротьби з Covid-19 лікарні та медперсонал. Окрім того, Корпорація розпочала закупку медикаментів для підопічних медичних закладів.

В рамках політики соціальної відповідальності, Корпорація особливо сконцентрована на підтримці сектору охорони здоров’я . Зважаючи на ситуацію та враховуючи тривалість подальшої адаптації, Компанія попередньо склала список способів застосування стратегії корпоративної соціальної відповідальності для реальності з COVID-19. Принципи, що стоять за КСВ, зараз можуть допомогти забезпечити найкращі результати діяльності в цей складний час.

«Сильна та послідовна політика у сфері КСВ стала наріжним каменем ідентичності багатьох брендів. Без сумніву в теперішніх умовах, ми бачимо на ділі, що КСВ є, по суті, стратегією діяльності. І хоча кожен бізнес стикається з орієнтацією на новий економічний ландшафт для його довготривалого виживання, є також короткострокові виклики та можливості, які зараз можна вирішити шляхом посилення КСВ», – зазначає head of PR&Communications в Roshen Надія Якубець.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top