Кейс компанії ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Вже понад 28 років банк веде бізнес відповідально, інвестуючи частину прибутку не тільки в розвиток банку та навчання персоналу, вдосконалення якості продуктів і послуг для клієнтів, але й у розвиток бізнес-середовища, підвищення фінансової грамотності населення.

ПРОБЛЕМА

Основні виклики компанії – збереження команди, переведення в онлайн всіх можливих процесів, підтримка наших бізнес-партнерів і клієнтів.

Відповідно, важливо сконцентруватися на забезпеченні безпечних умов праці для співробітників. І першочерговий виклик і завдання – організація дистанційної роботи. Для тих, хто не може працювати дистанційно, запровадити всі необхідні заходи – маски та засоби індивідуального захисту, дезінфекція приміщень, організація транспортування тощо.

Другий важливий момент – це збереження всіх ключових напрямків діяльності, які підтримують життєздатність бізнесу. Третя складова – робота з психологічним станом співробітників. Як показує практика, паніка – це найбільш деструктивний фактор. Тому важливо допомогти людям пройти цю кризу, як фінансово, так і психологічно.

І четверта – допомога медичній системі України: захист лікарів та закупівля необхідного обладнання в лікарні.

РІШЕННЯ

ПУМБ продовжує бути надійним партнером для своїх клієнтів. На час дії карантину банк намагається допомогти своїм клієнтам – не застосовувати штрафні санкції чи підвищені відсоткові ставки для тих клієнтів, які не зможуть своєчасно погашати свої платежі за кредитом.

Ті співробітники, які зараз не працюють, бо закрились відділення та точки продажу у партнерах-магазинах, знаходяться дома та отримують 2/3 зарплатні. Ті, хто продовжують обслуговувати у відділеннях клієнтів, отримують підвищену оплату. У відділеннях дотримуються всіх необхідних санітарних норм. Банк максимально забезпечив для співробітників можливість віддаленої роботи.

Компанія щоденно проводить антикризові онлайн-комітети за участі правління банку та ключових співробітників з різних підрозділів. Вивчається ситуація та приймаються оперативні рішення щодо подальших дій.

Під час пандемії коронавірусу ПУМБ у партнерстві с Благодійною організацією «Фонд Ріната Ахметова» закупив обладнання першої необхідності для медичних закладів заходу та сходу України, а також засоби персонального захисту для лікарів. Банк підтримує лікарні у Донецькій, Луганській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях.

Кілька тисяч оксиметрів, пульсоксиметрів, санітайзерів, та більше 20 тисяч засобів персонального захисту (окуляри, респіратори, комбінезони, хірургічні халати, рукавички, довгі бахіли) будуть передані до кінця квітня у лікарні різних регіонів країни для забезпечення потреб у лікуванні хворих з підозрою на COVID-19. Для  лікарень західного регіону законтрактували два апарати ШВЛ.

До роботи штабу з надання допомоги  задіяні працівників підрозділів безпеки, маркетингу, забезпечення діяльності банку. Регіональні центри ПУМБ також задіяні в доставці і передачі допомоги лікарням, котрі вкрай цього потребують на сьогодні.

Також в Банку стартувала акція зі збору коштів серед співробітників для закупівлі засобів персонального захисту для лікарів. Жоден підрозділ бізнесу та співробітник ПУМБ не залишаються осторонь проблем громад у рідних регіонах країни. Ця ініціатива йде від персоналу. Закуплені на зібрані кошти засоби захисту будуть передані регіональними підрозділами компанії в лікарні, в яких виникла критична потреба в цьому, і де сконцентрована найбільша кількість хворих з підозрою на коронавірус.

РЕЗУЛЬТАТ

Пандемія безумовно змусила компанію додатково переосмислити важливість кожного співробітника, його здоров’я і безпеки. Благополуччя кожного співробітника, максимальна їх підтримка – зараз найвищий пріоритет. Максимальна кількість співробітників переведена на дистанційну роботу.

Посильні інвестиції компанії на підтримку лікарень і медиків для компанії так само надзвичайно важливі, як і забезпечення безпеки співробітників і клієнтів у відділеннях. Приділяємо підвищену увагу до контролю проходження платежів за товари медичного призначення з метою упередження шахрайства.

Банк переводить більшість бізнес-процесів в онлайн. Так, для безпеки клієнтів ПУМБ оперативно запустив послугу купівлі валюти онлайн у мобільному додатку.

«Ми не призупинили існуючі напрямки, програми та проекти. Але за наявних обставин змінили акценти розвитку бізнесу та соціальної відповідальності – на захист, безпеку, дистанційні канали.Сьогодні ми допомагаємо безпечніше пройти кризу партнерам, клієнтам, колегам, близьким, державі. Бізнес об’єднується і демонструє активну позицію у вирішенні проблем суспільства», – зазначає Голова Правління ПУМБ Сергій Черненко.

«Ми однозначно станемо більш соціально направленими. Криза посилить партнерство бізнесу та громад, дозволить удосконалити співпрацю бізнесу і влади. Протидія COVID-19 у котрий раз доведе, що сила у спільній відповідальності за країну і громадян», – підкреслює заступник Голови Правління з безпеки Леонід Скалозуб.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top