Кейс компанії Vodafone

Vodafone Україна – провідний український мобільний оператор, який надає широкий спектр послуг, включаючи передачу даних за технологіями 3G та 4G, мобільний голосовий зв’язок, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і мобільне телебачення. Компанія продовжує підтримувати актуальні КСВ-проекти щодо просування та впровадження сучасних технологій у таких сферах, як освіта, медицина, наука, туризм, а також благодійний проект допомоги дітям з вадами серця – «Добра справа в подарунок».

ПРОБЛЕМА

У ситуації, коли практично увесь світ зіштовхнувся з епідемією COVID-19 і робить усе можливе, щоб його побороти та максимально зберегти людські життя, допомога з боку бізнесу є вкрай необхідною. Бізнес в Україні уже фінансово підтримує державні ініціативи, самостійно закриває потреби лікарень, надає власні ресурси для вирішення нагальних питань, але потрібно ще більше мобілізувати свої ресурси.

Послуи, які надає телеком-оператор за своєю суттю є соціально важливими. Тому основним  завданням компанії Vodafone, в умовах карантину у зв’язку з епідемією коронавірусу, є забезпечення безперебійного надання високоякісних послуг зв’язку.  При цьому не менш важливим є створення для співробітників максимально безпечних умови праці.

РІШЕННЯ

Vodafone Україна закупила 5 апаратів штучної вентиляції легень виробництва Німеччини для лікарень Києва, Львова, Харкова, Житомира та Луцька.

Окрім того, група компаній NEQSOL Holding, якій належить телеком-оператор Vodafone Україна, прийняла рішення виділити 1 мільйон доларів на боротьбу з коронавірусом в Україні. Кошти планується використовувати на покупку устаткування, систем тестування, препаратів, витратних матеріалів, необхідних у лікарнях України для захисту лікарів та лікування пацієнтів, а також надання якісної медичної допомоги.

Загалом Vodafone планує витратити 33 мільйони гривень на підтримку української медицини у боротьбі з коронавірусом.

Щоб підтримати українців, які залишаються вдома на карантині, компанія надала клієнтам безкоштовний безлімітний доступ до популярних месенджерів і соціальних мереж Online Pass, а також доступи без доплати до ряду розважально-освітніх сервісів компанії – серіалам, фільмам  та трансляціям уроків «Всеукраїнська школа online» на Vodafone TV, Vodafone Books, Дитячому клубу Vodafone, магазинів додатків Vodafone Market та Vodafone Kids Market.

14 березня за погодженням з Міністерством закордонних справ України Vodafone поінформував своїх клієнтів, які перебувають у роумінгу, про майбутнє закриття кордону України та поповнив їхні рахунки на 100 грн, щоб дати можливість залишатися на зв’язку до повернення в країну. Співпраця з МЗС щодо інформування абонентів продовжується.

З 1 квітня Vodafone почав нараховувати медичним працівникам по 10 ГБ мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі.

Задля безпеки самих співробітників компанії, з початку введення карантину більшість працівників Vodafone Україна було оперативно переведено на віддалений режим роботи. Основна частина робочих процесів, в тому числі, доступ до інформаційних систем та баз, доступні незалежно від місцезнаходження співробітника. Це стосується як процесів погодження документів, так і віддаленого керування мережею.

РЕЗУЛЬТАТ

Кошти у сумі 33 мільйони гривень, які спрямовуються на закупку обладнання та витратних матеріалів для опорних лікарень, було виділено компанією додатково. Інші проекти у сфері КСВ продовжують фінансуватися на запланованому рівні.

На даний момент основне завдання Vodafone Україна у сфері корпоративної соціальної відповідальності полягає у максимальній допомозі країні та її громадянам у подоланні коронавірусу. Для цього було виділено додаткове фінансування та перерозподілено ресурси. Ми співпрацюємо з благодійними фондами, медичними закладами та державними установами – МОЗ, МЗС, Мінцифри, РНБО.

Також заради підтримки місцевих бюджетів керівництво Vodafone Україна прийняло рішення відмовитися від податкових пільг на підтримку бізнесу, передбачених законом №3220.

«Що стосується економічних втрат, спричинених наслідками карантинних заходів, то ми прогнозуємо та перебудовуємо роботу компанії таким чином, щоб вони не відобразились на якості надання послуг клієнтам та рівні оплати праці співробітників», – зазначає керівниця соціальних та благодійних проектів Vodafone Україна, Тамара Кідрук.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top