Партнерство CSR Ukraine та GIZ: марафон групових кар’єрних консультацій

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” за підтримки GIZ запрошує всіх охочих мешканців Дніпра та області на Марафон групових кар’єрних консультацій онлайн від Dnipro Career Hub.

Мета марафону – допомогти дніпрянам впоратися зі стресом, переоцінити свої здібності та побачити нові можливості кар’єри в умовах стрімких змін на ринку праці.

Кар’єрні консультанти Dnipro Career Hub – це фахівці з чималим досвідом роботи в HR-напрямку, психологічному консультуванні, коучингу, соціальній роботі. Вони пройшли інтенсивне навчання за спеціальним практичним курсом «Кар’єрне консультування», що побудований на основі передового німецького досвіду та особливостей ринку праці України. 

“Для багатьох із нас сьогодні постають непрості питання: що робити завтра, що буде з нашими робочими місцями та кар’єрою? Але кожна криза – це можливість для переоцінки та визначення нових можливостей розвитку. Спеціалісти проекту Dnipro Career Hub готові допомогти в цьому питанні та підтримати у часи змін”, – підкреслив координатор платформи Career Hub Центру “Розвиток КСВ”, Тарас Деркач.

Протягом 10 днів, з 21 до 30 квітня 2020 року професійні кар’єрні консультанти допоможуть вам протестувати свої кар’єрні можливості та зрозуміти куди рухатись далі.

Розклад консультацій 

  • 21 квітня (18:30) – Тамара Шушкевич “Як створити опори в період невизначеності на ринку праці”.
  • 22 квітня (18:30) – Оксана Павленко “Як проявити себе в умовах кризи”.
  • 23 квітня (18:30) –  Ольга Горошко “Ресурси для пошуку роботи”.
  • 24 квітня (18:30) – Яна Трипільська “Як створити привабливе резюме та супровідний лист”.
  • 25 квітня (18:30) – Ольга Бондар “Як жити в часи невизначеності та зберігати спокій”.
  • 26 квітня (18:30) –  Анна Сарана “Управління часом в умовах кризи”.
  • 27 квітня (18:30) –  Анжела Локшина “Як допомогти старшокласнику обрати професію”.
  • 28 квітня (18:30) – Анна Канюченко “Онлайн співбесіда: як отримати роботу, не виходячи з дому”.
  • 29 квітня (16:30) – Світлана Бистрицька “Робота з самооцінкою”.
  • 30 квітня (18:30) – Тетяна Гаджун “Що варто враховувати приймаючи пропозицію від роботодавця”

Участь у марафоні групових кар’єрних консультацій безкоштовна.

Реєструйтеся за посиланням та очікуйте на запрошення від Dnipro Career Hub за день до консультацій.  

Додатково з переліком консультантів та їх спеціалізацією ви можете ознайомитися також на платформі Dnipro Career Hub

Якщо виникли запитання звертайтеся за контактами: +38 063 696 97 53, dnipro@careerhub.in.ua.

_________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

«Dnipro Career Hub: переосмислення кар’єри» – це проект, який реалізується експертною організацією CSR Ukraine за підтримки Німецької федеральної компанії GIZ, і має на меті створити в Дніпрі інноваційний простір неформальної освіти з розвитку кар’єри для населення області, зокрема для внутрішньо переміщених осіб. На базі хабу відбулося навчання на першому в Україні курсі підготовки кар’єрних консультантів і надано можливість отримати консультації з питань кар’єри, пройти тренінги з розвитку навичок працевлаштування і знайти бажану роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top