CSR Ukraine презентувала безкоштовний онлайн-курс «Фінансова грамотність»

26.06.2020 – CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» разом із  платформою Career Hub та партнерами презентували безкоштовний курс «Фінансова грамотність». Партнерами проєкту стали журнал Future, компанії Райффайзен Банк Аваль, Kredobank, Metlife, EY, Amway. Також ініціативу підтримали Незалежна асоціація банків України та Національний банк України.

Марина САПРИКІНА, керівниця Центру «Розвитку КСВ», зазначила: «Дослідження 2019 року про індекс фінансової грамотності вказують на те, що 40% респондентів говорять про фінанси із близькими людьми. Але водночас 41% взагалі не підіймають цю тему. Тому, запускаючи цей курс, ми хочемо почати розмову про важливість фінансової грамотності».

До вступного слова приєдналась і Кейт ЩЕГЛОВА-ГОЛДФІНЧ, головна редакторка Future Magazine, старша проєктна менеджерка з розробки стратегії фінансових технологій НБУ:  «Молодь є двигуном освіти і для старшого покоління. Саме вони можуть донести ідею та важливість фінансової грамотності до цієї категорії населення. Адже за період пандемії питання фінансової грамотності та діджитальних процесів загострилось та стало ще більш актуальним».

Курс «Фінансова грамотність» складається із 8 лекцій тривалістю сумарно 1,5 годин. Курс поєднує у собі досвід компаній та вищих навчальних закладів; містить тестову частину для перевірки засвоєних знань; розрахований на студентів/ок перших курсів неекономічних спеціальностей, тому може бути інтегрований у навчальні плани університетів.

Лекції присвячено наступним питанням: планування власних доходів;  розробка сімейного бюджету; вплив фінтеху на розвиток економіки; створення фінансової подушки; фінансові маніпуляції та відкриття власного бізнесу. Лектори – викладачі провідних українських університетів, які об’єдналися задля руйнації стереотипів про складність теми та задля підвищення фінансової грамотності молоді.

Курс безкоштовний і вже доступний на платформі Impactorium.org

Реєстрація за посиланням: https://impactorium.org/uk/courses/finansova-gramotnist/

*****

Проєкт «Фінансова грамотність для ЗВО»: мета –  підвищення фінансової грамотності студентів неекономічних спеціальностей. В рамках проєкту було проведено опитування студентів, розроблено та пропілотовано навчальний курс «Фінансова грамотність для студентів», проведено ряд конкурсів з підвищення фінансової самостійності молоді, онлайн-хакатон і записано онлайн-курс. Партнери проєкту: журнал Future, Райффайзен Банк Аваль, Kredobank, Metlife, EY, Amway.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top