Партнерство CSR Ukraine та UKRSIBBANK BNP Paribas Group: в Україні з’явиться нова гра з фінансової самостійності

20 травня 2020 року, Київ – CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group провели фінал конкурсу «FinTeens: Покоління фінансово незалежних» задля підвищення рівня фінансової самостійності підлітків. На заході в онлайн-форматі 9 команд студентів з різних міст України представили власні інноваційні розробки.

Студентські команди працювали над своїми проєктами протягом одного місяця спільно із менторами конкурсу – керівниками різних підрозділів UKRSIBBANK та єкспертами своєї справи .

“Спочатку всі команди провели опитування школярів, завдяки якому дізнались про основні потреби молоді: фінансова незалежність, можливість заробляти, заощаджувати та  накопичувати гроші, купівля онлайн та протидія шахрайству. Після цього учасники розробили неймовірні рішення і професійно їх представили. Це був справжній батл, як серед учасників за перше місце: так і серед членів Журі за вибір першого місця”, зазначила Голова Правління Центру «Розвиток КСВ» та ініціаторка Конкурсу, Марина Саприкіна.

“Взаємодія із молоддю – це один із стратегічних напрямків UKRSIBBANK, тож ми постійно залучаємо амбітних студентів для пошуків сучасних рішень, даючи можливість розвиватися та водночас отримувати релевантний досвід співпраці із міжнародною компанією, –  розповіла Яніна Ольховська, директорка з комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – «FinTeens: Покоління фінансово незалежних» вкотре показав, що в Україні багато інтелектуальної та креативної молоді, яка здатна запропонувати оригінальні та дієві рішення».

“ Даний проект став для мене  викликом, та дуже приємною несподіванкою щодо креативності, легкості  та бажання внести власний вклад у розвиток суспільства  у цілому та клієнтів банку, всіх команд проекту.  Команди дуже чітко та у вказаний строк провели опитування цільової аудиторії щодо потреб, гармонічно використали у своїх розробках максимальну кількість банківських продуктів.  Я спостерігала за тим наскільки дійсно важко було журі обрати переможця, адже у фіналі ми отримали широкий спектр варіантів, але переможець був один. З нетерпінням чекаю реалізації проекту переможця у банку. Впевнена наші клієнти будуть приємно вражені»,   – поділилася Олександра Притула,  начальник Управління з обслуговування корпоративних клієнтів та лідер проекту.

Серед представлених проєктів команд: Telegram-боти з інтерактивними квізами та освітнім марафоном на тему фінансової грамотності; персонаж в Instagram та серія відео у TikTok з фінансовими порадами; веб-сайт з можливостями заробітку для підлітків та онлайн-калькулятор “Як зібрати на мрію?”; настільна гра та інтерактивний блокнот для виховання фінансової незалежності. Розробки учасників доповнять можливості банку для клієнтів та допоможуть їм у вихованні фінансово незалежної молоді.

Перемогу здобула команда Тернопільського національного економічного університету із розробленою настільною грою з фінансової грамотності “MyFin”. Гра має сотню карток та завдань, що вчать приймати правильні фінансові рішення. Кожен учасник та учасниця команди отримали призи від UKRSIBBANK – планшети Apple iPad.

“Будь-який конкурс – це завжди виклик та можливість проявити себе. Ми віримо, що наша гра дійсно допоможе дітям стати хоч трішечки ближче до фінансової грамотності та надихне їх навчатися та самовдосконалюватися. Дякуємо за можливість перевірити власні сили і довести, що ми – справді покоління фінансово незалежних!”, поділилася Соломія Табака, лідерка команди переможців, студентка Тернопільського національного економічного університету.

Приз глядацьких симпатій, а саме зустріч із топ-менеджером банку, отримала команда Донецького національного університету імені Василя Стуса із веселими та пізнавальними відео у популярній соцмережі TikTok.

За детальною інформацією звертайтеся до координатора Конкурсу «FinTeens: Покоління фінансово незалежних», Тараса Деркача: td@csr-ukraine.org, (093) 440 5028

***

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» — експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

UKRSIBBANK BNP Paribas Group –– банк для світу, що змінюється. Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим. UKRSIBBANK працює на ринку України з 1990 року та обслуговує 1,9 млн клієнтів, 165 тис. компаній СМБ та 2,2 тис. великих корпоративних компаній. Банк пропонує якісне фінансове обслуговування у найкращих європейських фінансових традиціях. 60% акцій банку належать одній з найбільших у світі фінансових Груп BNP Paribas, 40% – ЄБРР. Слідкуйте за нами www.my.ukrsibbank.com  та у соціальних мережах: FacebookLinkedInInstagramTwitterтаYouTube.

Конкурс «FinTeens: Покоління фінансово незалежних» — конкурс з фінансової грамотності для студентів українських ЗВО, започаткований експертною організацією «Центр Розвиток КСВ» та UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Мета Конкурсу – підвищити інтерес молоді до теми фінансової грамотності та залучити студентів до розробки інноваційних матеріалів для батьків з навчання фінансовій грамотності своїх дітей. Детальніше про конкурс – careerhub.in.ua/ukrsibbank-contest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top