ГО  «Центр «Розвиток КСВ» оголошує тендер на закупівлю обладнання для закладів-фіналісток та переможців наукових битв в рамках проєкту «Scientibattle»

Організатор: Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» 

Проєкт: «Scientibattle», що реалізовується Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience™:

Предмет закупівлі:

Лот 1. Будова шкіри людини — 3 шт.

Модель має повністю відповідати затвердженій шкільній програмі з біології та вимогам МОН України щодо оснащення кабінетів природничо-математичного циклу.

Лот 2. Модель структури ДНК — 12 шт.

Модель має повністю відповідати затвердженій шкільній програмі з біології та вимогам МОН України щодо оснащення кабінетів природничо-математичного циклу.

Умови участі у тендері:

  1. Учасником/цею тендеру може бути юридична особа, ТОВ або фізична особа підприємець (ФОП) (2-га або 3-я група), зареєстрована в Україні.
  2. Надати всі необхідні документи, перераховані нижче.

Для участі у тендері: 

Виконавець/ця, який/а має намір взяти участь у тендері, повинен/а надіслати на електронну пошту tender@csr-ukraine.org, із зазначенням в темі листа “Тендер на закупівлю для проєкту «Scientibattle» в термін до 11 грудня 2021р. наступний пакет документів:

  • Цінову пропозицію, з інформацією щодо вартості відповідних товарів та часу виконання замовлення – завірену підписом та печаткою (якщо є).
  • Контактні дані відповідальної особи (ПІБ, email, мобільний телефон).
  • Копії наступних реєстраційних документів:
    • Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП чи Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
    • Копії Витягу з реєстру платників єдиного податку  

Виконавець може подавати пропозицію на частину або на повний перелік товарів Лота. Виконавець може брати участь від одного до трьох Лотів.

Очікуваний термін постачання товарів: грудень-січень.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 11 грудня  2021 року.

Результати розгляду тендерних пропозицій стануть відомі не пізніше 13 грудня 2021 року.

Контактна особа – Ольга Сімонова, +380939707302, scientibattle@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top