Партнерство CSR Ukraine та UNFPA: молодь в регіонах навчили власній справі та навичкам працевлаштування

14 травня 2020 року – CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України провели фінальну зустріч програм “Skills Lab: власна справа” та “Skills Lab: успішна кар’єра”, які вперше пройшли онлайн. Це спеціальні тренінгові програми, задля розвитку і вдосконалення навичок побудови успішної кар’єри або самозайнятості.

Учасники/ці навчання з 33 молодіжних організацій, що є партнерами ініціативи Пакт заради молоді-2020, розробили власні проєкти соціальних підприємств та представили плани щодо реалізації програм для молоді у 19 регіонах України. 

Марина Саприкіна, голова правління  Центру “Розвиток КСВ” привітала учасників випускного заходу та наголосила: “За дослідженням LinkedIn, у світі є 50 тисяч професійних навичок. 57% роботодавців говорять, що складніше знайти Soft skills, аніж Hard skills. Тому нам важливо зрозуміти, які навички покращили учасники/ці завдяки участі у програмах”.

Олеся Кравченко, заступниця Директора департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту підкреслила: Впровадження проєктів Skills Lab учасниками у своїх організаціях та молодіжних центрах на рівні міста, регіону – це про партнерство загалом, доступність послуг для молоді, та можливості для самореалізації молоді. Ми надаємо можливості підвищити спроможність працювати для молоді та з молоддю”.  

Анастасія Крашевська, програмна аналітикиня з питань партнерства та мобілізації ресурсів UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення додала: “Учасники/ці програм “Skills Lab: власна справа” та “Skills Lab: успішна кар’єра” отримали цінні практичні поради від наших спікерів та приклади успішних кейсів компаній, які вони зможуть застосувати у своїх молодіжних організаціях вже сьогодні”.

Навчання Skills Lab проходило у формі вебінарів із використанням інтерактивних інструментів (відео-курсу, блокнотів, челенджів) за участі провідних роботодавців та експертів з підприємництва. Серед спікерів курсу “Успішна кар’єра” HR-фахівчині компаній: Райффайзен Банк Аваль, Procter & Gamble, Ашан Рітейл Україна та PepsiCo Україна. Порадами щодо створення бізнесу на курсі “Власна справа” ділилися лідери підприємницьких платформ: Startup Ukraine, Startup.in.UA, JET Accelerator, Business-Leader School KNU.

“Орієнтуючись на потребу молоді в пошуках першого місця роботи, перекваліфікації та професійного самовдосконалення, відкриття власної справи та розбудови процвітаючого бізнесу, тепер, пройшовши навчання та заручившись підтримкою Центру “Розвиток КСВ” та Career Hub, ми можемо транслювати молодим ніжинцям/кам отримані знання, стимулювати їх до вироблення практичних навичок, а також знайомити з успішними кейсами і порадами великих успішних компаній та спеціалістів”, – ділиться враженнями представниця Ніжинського міського молодіжного центру, Анжела Тимченко.

Серед підсумкових соціальних бізнес-проєктів учасників: виготовлення біонічних протезів, івент-агенції, курси для родин, профорієнтаційних екскурсій, створення аграрного кооперативу тощо.

З будь-яких питань щодо проекту звертайтесь до Тараса Деркача, координатора Career Hub, Центр “Розвиток КСВ”: td@csr-ukraine.org, тел. (093) 440-50-28.

________

Skills Lab – спеціальні тренінгові програми, задля розвитку і вдосконалення навичок побудови успішної кар’єри або початку власної справи. Навчання проходить у форматі майстер-класів від компаній-підписантів Пакту заради молоді, місцевих роботодавців, експертів та підприємців. Організатори:  Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення і Міністерство молоді та спорту України. З 2018 року навчено більше 200 молодих людей у 10 містах України (Дніпро, Маріуполь, Львів, Кременчук, Херсон, Кривий Ріг, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Краматорськ). 

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top