Марина Саприкіна виступить у ролі спікерки на вебінарі “Роль ЦСР під час пандемії COVID-19 “

переглядів: 33
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Керівниця Центру “Розвиток КСВ” Марина Саприкіна долучиться до нової ініціативи Центр міжнародних та європейських досліджень (CIES) “Соціальна свідомість без обмежень” та візьме участь у сесії про ” Роль ЦСР під час пандемії COVID-19 ” вже у понеділок, 18 травня о 17:00 (GMT + 3) у Zoom.

Центр міжнародних та європейських досліджень (CIES) при університеті Кадір Хас в Стамбулі є науково-дослідним центром, що орієнтований на прикладні дослідження та створення дискусій щодо найактуальніших геостратегічних питань.

Вебінар “Роль ЦСР під час пандемії COVID-19” зосередить увагу на тому, чи з’явилася нова соціальна свідомість в Туреччині, Греції та Україні. Спікери обговорять соціальні ініціативи від бізнес-сектору до фондів, які сприяли боротьбі з пандемією на національному рівні та як це вплине на вироблення перспективної соціальної свідомості.

Посилання на реєстрацію.

Стежити за вебінаром можна в прямому ефірі в YouTube на каналі CIES KHAS.

__________________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

 

Поділитись с друзями

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Підписка на щотижневу розсилку CSR-REVIEW