Молодь запрошують стати Амбасадорами Цілей сталого розвитку

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» відкриває реєстрацію на лідерську програму для молоді «SDG-Амбасадори» (надалі – Програма). SDG є абревіатурою Цілей сталого розвитку (Sustainable Development Goals), яких світ має досягти до 2030.  Мета Програми – познайомити молодь із SDGs, мотивувати на виконання SDG челенджів від компаній України, за виконання яких отримати почесне звання «SDG-Амбасадор/ка».

«У 2018 році тільки 9,6% молодих людей були добре ознайомлені з Цілями сталого розвитку. І хоча цей показник вищий для молоді, цифра в цілому є дуже низькою, враховуючи що до їх досягнення залишилось 10 років. Тому наше завдання – змотивувати молодь  більше дізнатись про SDGs і через виконання челенджів зробити свій внесок у порятунок світу», – говорить Марина Саприкіна, керівниця CSR Ukraine. 

Реєстрація для молоді  відкрита до 31 травня – https://forms.gle/wTDwd3KBHYcm6aV2A. Відібрані кандидати отримають лист з підтвердженням до 5 червня.

Учасники/ці виконуватимуть впродовж трьох місяців SDG челенджі від таких компаній, як Carlsberg, 1+1 media та інших. Серед учасників/ць, які дійдуть до фіналу, буде обрано нових  SDG-Амбасадорів. Протягом місяця амбасадори будуть знайомитися із ТОПами соціально відповідальних компаній в Україні, представниками посольств та міжнародних організацій, представлятимуть Україну на національних та міжнародних заходах.

«Знаєте, головне в нашому житті – це реалізувати кожну існуючу можливість, щоб робити себе і своє оточення кращим. Програма «SDG-Амбасадори» – це саме така можливість. Якщо ти амбітний/-на, маєш внутрішній стержень і не хочеш сидіти склавши руки, то це чудовий шанс почати діяти! Не думай, що ти не підходиш, не думай, що нічого так і не зміниться. Бо саме ти лідер думки, саме ти рушій змін, вперед до сталого розвитку і позитивних зрушень на краще. Я вірю в тебе!» – ділиться враженнями та закликає до участі Христина Бойчук, SDG-Амбасадорка Цілі сталого розвитку №5 Гендерна рівність. 

З Положенням програми можна ознайомитись за посиланням

Контактна особа – Олександра Гондюл, координаторка програми: +38 068 356 49 07, sdg@csr-ukraine.org

__________________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

SDG-Амбасадори – унікальна Програма, в рамках якої молодь долучається  до реалізації Цілей сталого розвитку і стає частиною глобального руху за сталий розвиток. Перший набір SDG-Амбасадорів відбувся у 2019 році – 17 молодих людей реалізували 20 проєктів за 9 місяців Програми, провели більше 30 відкритих виступів. В рамках Програми було запущено комунікаційний майданчик  SDG Opinion Space,  фейсбук-сторінку, з ДП НАЕК «Енергоатом» реалізовано проєкт «TRUSTainability: партнерство заради сталих міст та щасливих жителів», який увійшов до фіналу «Partnership for Sustainability Award».

Цілі сталого розвитку ООН 2030 – це 17 рішень для глобальних проблем світу, які закликають до дій всі країни – бідні, багаті й з середнім рівнем доходу – щоб сприяти процвітанню та захисту планети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top