Партнерство CSR Ukraine та ПУМБ: “Моя кар’єра в Україні” повертається в оновленому онлайн-форматі

Запоріжжя, 21 травня, – CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ), Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури, молоді та спорту України провели третю регіональну конференцію Всеукраїнського конкурсу «Моя кар’єра в Україні» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

«Моя кар’єра в Україні» – всеукраїнський проєкт, що надає можливості для самореалізації молоді в Україні, надихає на професійний розвиток та створює платформу для передачі досвіду успішних людей молодому поколінню. У 2020 році було отримано близько 1000 есе від десятикласників про свою майбутню професію. Автори 360 кращих робіт стануть учасниками 6 регіональних зустрічей, а 60 найактивніших буде запрошено на Всеукраїнську конференцію до Києва, де десятикласники зустрінуться із відомими людьми та обговорять свої майбутні професії.

МАРИНА САПРИКІНА, керівниця Центру «Розвиток КСВ» відкрила конференцію:«Після 2-місячної перерви, у зв’язку з карантином, “Моя кар’єра в Україні” повернулась у новому форматі. Усі частини програми були адаптовані під онлайн-формат, включно з командною роботою та панельною дискусією. Також ми за інклюзивність, тому до програми залучено сурдопедагога, адже серед учасників/ць конференції були слабочуючі дівчата”.

На третій регіональній конференції «Моя кар’єра в Україні» 60 авторів найкращих есе Запорізької та Дніпропетровської областей зустрілися з топами національних компаній та отримали від них поради, як стати успішними в Україні. 

Олена Маслієнко, керівниця Центрального РЦ ПУМБ підкреслила: “Дуже круто обрати професію, яка Вам справді подобається. Праця з натхненням, драйвом, любов’ю – запорука вашого успіху. Банк в майбутньому – це спілкування і навчання клієнтів, безпаперові процеси та діджиталізація бізнесу”.

Дмитро Бобрицький, журналіст та політичний оглядач у виданні “Новое время” додав: “ Часто ми бачимо себе одразу на вершині, та шлях до неї не такий легкий. Ніколи не дивіться на статус професій, слухайте “свої відчуття”. Пам’ятайте, завжди можна змінити галузь, спеціальність”. 

У ТОП-5 професій цього року увійшли: лікар/ка, журналіст/ка, вчитель/ка, програміст/ка та юрист/ка. Попри те, що конференція відбулась в незвичному онлайн-форматі, Організатори зуміли зберегти ту унікальну атмосферу, що панувала на зустрічах офлайн. 

Учасники/ці радо ділились своєю мотивацією участі в проєкті «Моя кар’єра в Україні», а також враженнями від оновленого онлайн-формату. 

“Грамотно складена програма, дуже цікаві завдання і запрошені не менш цікаві спікери. Для себе ж підкреслив деякі поради від успішних людей і, можу сказати, змінив свої погляди на найближче майбутнє”, – розповідає Кірчев Павло з Мелітополя.

Під час конференції учасники також взяли участь у грі «Банк Майбутнього», яка також була адаптована до нової онлайн-реальності. Завдяки ній десятикласники познайомились із трендами майбутнього. Школярі презентували свої ідеї вирішення 7-ми найбільших викликів: кліматичні зміни, перенаселення, діджиталізація, роботизація, увага до здоров’я, перенасичення інформації та загроза пандемій.

————

«Моя кар’єра в Україні» – проєкт, що втілюється Центром «Розвиток КСВ» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком вже п’ятий рік поспіль для учнів 10- х класів загальноосвітніх навчальних закладів України. За цей час школярі з усієї України надіслали понад 3000 мотиваційних есе, а більше ніж 700 переможців стали учасниками зустрічей з керівниками українських компаній, організацій та органами державної влади.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

CareerHub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: www.careerhub.in.ua 

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top