Навчальна програма UWE Hub 2.0. стартує з рекордною кількістю учасниць

Ukrainian Women Entrepreneurs Hub закінчили набір на нову навчальну онлайн – програми для жінок-підприємиць UWE Hub 2.0., що реалізується Центром «Розвиток КСВ» в межах програми USAID «Мріємо та діємо».

Тренінгова програма покликана допомогти жінкам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними бізнесвумен у часи невизначеності. Програма розпочалась в день закоханих, як символ любові до власної справи та проходитиме онлайн у лютому та березні 2023 року.

“Українські жінки підприємиці вражають своєю сміливістю ідей, прагненням будувати свою власну справу та розвивати економіку навіть під час війни в Україні. Сьогодні, як ніколи, важливо підтримувати жінок на шляху створення бізнесів та формування середовища для зростання, обміну та колаборацій серед бізнес спільноти підприємиць. Це наш вклад у перемогу та успішне економічне майбутнє України”, — коментує Марина Саприкіна, засновниця проєкту UWE Hub, керівниця Центру «Розвиток КСВ» та експертка зі сталого розвитку та КСВ.

На нову навчальну онлайн – програми для жінок-підприємиць UWE Hub 2.0. подали заявок близько 644 жінок, з них було відібрано 140 учасниць, що з порівняно з минулою програмою є рекордною кількістю. Відбір учасниць відбувався на основі якісної заявки, розуміння унікальності власної справи та шляху її реалізації, персональної мотивації та інтерв’ю з учасницями для фінального відбору.

“Кількість апліканток та відбір анкет цього разу був справжнім викликом, тому ми взяли на себе сміливість дати шанс більшій кількості жінок пройти навчальну програму. І з 644 заявок відібрали 140 учасниць, хоча попередньо планували 60. Якість ідей та мотивація кожної з них надихає нас вдосконалювати навчальну програму та шукати нові можливості для спільноти жінок-підприємиць UWE hub”, — зазначає Олександра Гондюл, координаторка проєктів UWE Hub.

Упродовж 6 тижнів учасниці відвідають 10 практичних онлайн-лекцій та додаткові воркшопи, почнуть працювати над індивідуальними бізнес-планами під керівництвом менторів та менторок зі всього світу, познайомляться з іншими успішними підприємицями та виведуть свій бізнес на новий рівень.

До фіналу пройдуть найкращі учасниці, які пітчитимуть власні проєкти на Pitch Night, та троє з них отримають грант на оплату консультаційних та експертних послуг для розвитку власної справи у розмірі 4000 доларів.

Навчальна онлайн-програма допоможе жінкам підприємицям перетворити власну бізнес-ідею у прорахований покроковий бізнес-план, готовий до запуску, пропрацювати виклики бізнесу пов’язані з масштабуванням, кризовим менеджментом та залученням інвесторів. Також учасниці зможуть прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впроваджувати інновації і позитивний вплив у бізнес-модель та операційну діяльність.

Дана навчальна програма орієнтована на жінок, які мають бізнес-ідею, але стикаються з перешкодами на шляху її реалізації, тому потребують нових знань та підтримки від експертів/ок та спільноти, а також на жінок, які мають бізнес на стадії запуску, але потребують практичних знань і консультацій для посилення і розвитку своєї власної справи.

“Раніше у мене була кондитерська, потім я працювала з контентом в ІТ, робила шалені нігті, а тепер разом з подругами хочу реалізувати ідею тревел-додатку. Відчуваю, що навчання на програмі UWE hub допоможе мені реалізувати мрію уже під час програми, особливо зважаючи на оточення таких амбітних та енергійних леді, які заряджають та надихають”, – ділиться першими враженнями Анастасія з Донецьку, яка незважаючи на тимчасове проживання за кордоном, хоче якнайшвидше повернутись і будувати свій стартап в Україні.

Щоб долучитися до спільноти жінок-підприємиць UWE hub заповніть заявку за посиланням – https://www.uwehub.org/copy-of-contact

Історії учасниць, анонси відкритих подій та багато інших форматів у наших соціальних мереж у Instagram LinkedIN Facebook Telegram.

Інформаційними партнерами є Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес та Державний Фонд стартапів.

UWE Hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) – це спільнота свідомих підприємиць, які зацікавлені у розвитку власної справи, і стейкхолдерів, які готові підтримувати бізнеси жінок. Програма UWE Hub започаткована у серпні 2022 році Центром “Розвиток КСВ” в рамках Програми «Мріємо та діємо».
CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).
Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом(IRI) та Zinc Network.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top