Закупівля послуг фасилітатора/ки для взаємодії та координації робочих груп на офлайн заході-обговоренні “Створення системи кар’єрного консультування в Україні: школа-ЗПТО-ЗВО”

Громадська організація  Центр «Розвиток КСВ» та її платформа Career Hub в межах програми USAID “Мріємо та діємо”  за підтримки Міністерства освіти та науки України проводить сертифікацію карєрно-орієнтованої школи. 

Мета заходу: представити проєкт та почути думки освітян щодо створення системи кар’єрного консультування в закладах освіти всіх рівнів для професійного самовизначення та самореалізації української молоді на рівні пілотного проєкту, представити та протестувати в робочих групах гіпотез щодо критеріїв та моделі кар’єрно-орієнтованого навчального закладу. Результатом зустрічі має стати концепція кар’єрно-орієнтованого навчального закладу (далі – КОНЗ), яка буде представлена для обговорення та доповнення широкому колу стейкхолдерів. Це про розбудову спроможності стати карєрно-орієнтованим навчальним закладом

Місце та дата проведення заходу: КНЗ КОР “Васильківський професійний ліцей”, вул. Декабристів, 39, м. Васильків, Київська обл., 3 березня, 11:00 – 16:00, організатори забезпечують транспортом.

Очікуваний термін надання послуг: до 07.03.2023

Завдання експерта/ки:

 • участь у створенні гайду/порядку проведення фасилітації (питання, за якими фасилітація буде йти);
 • організація ефективної роботи однієї з чотирьох робочих груп освітян у кількості до 15 чоловік на принципах різномніття та інклюзивностіта з використанням фасилітаційних технік та інструментів (дошки і тд);
 • залучення та сприяння розкриттю потенціалу учасників та групи загалом згідно поставлених питань та завдань;
 • підготовка звіту за результатами взаємодії та напрацювань робочої групи.

Умови участі у закупівлі:

 • Учасником/цею тендеру може бути юридична особа не платник ПДВ або фізична особа підприємець (ФОП, 3-я група), зареєстрована в Україні, з КВЕД 63.99, 70.22, 72.20, 85.60. Просимо врахувати, що організація не оплачує додаткові платежі підприємця, такі як накладні витрати, податки, штрафи, пені.
 • Готовність працювати на умовах оплати по факту виконаної роботи.
 • Надання послуг українською мовою.

Для участі у закупівлі: 

Виконавець/ця, який/а має намір взяти участь у закупівлі, має надіслати на електронну пошту tender@csr-ukraine.org, із зазначенням в темі листа “Послуги з фасилітації “Створення системи кар’єрного консультування в Україні: школа-ЗПТО-ЗВО”

 в термін до 26.02 2023 р. (включно) наступний пакет документів:

 • Вартість послуг вказаних у завданні в формі цінової пропозиції.
 • Коротке особисте резюме з контактними даними (ПІБ, email, мобільний телефон).
 • Копії таких реєстраційних документів:
  • Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП чи Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • Копії Витягу з реєстру платників єдиного податку;
  • Довідка про відкриття банківського рахунку ФОП.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: 26.02.2023

Результати розгляду цінових пропозицій стануть відомі не пізніше: 28.02.2023

Контактна особа – Тетяна Альве, програмна асистентка з адміністративних питань tender@csr-ukraine.org

ГО “Центр “Розвиток КСВ” її платформа Career Hub в межах програми USAID “Мріємо та діємо”  за підтримки Міністерства освіти та науки України оголошує тендер на проведення дослідження критеріїв карʼєрно-орієнтованої школи. Тендер відбувається в рамках ініціативи “Пакт заради молоді”, що реалізується Центром Розвиток КСВ”, спільно з Міністерством молоді та спорту України в межах програми “Мріємо та діємо”. Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top