Партнерство CSR Ukraine та UNFPA: 60 представників/ниць організацій з усієї країни здобувають навички працевлаштування та підприємництва

17 квітня 2020 року – CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України розпочали онлайн-тренінги з навчання методики викладання програм “Skills Lab: власна справа та успішна кар’єра”. Близько 60 представників громадських організацій та освітніх центрів з різних областей України протягом місяця пройдуть навчання і  отримають методику впровадження тренінгових програм в своїх містах та громадах. 

Методика впровадження тренінгових програм включає навчання основам викладання та проведення Програм. Навчання включатиме 12 онлайн-занять за наступними тематиками: з із започаткування власної справи  – креативність, планування та бізнес-аналіз, юридичні аспекти та фінансова грамотність, маркетинг, фінансування, розвиток бізнесу,  з успішної кар’єри – планування кар’єри та прийняття рішень, пошук роботи, співбесіда та ведення  переговорів, тайм-менеджмент та work-life balance, управління проектами та ефективна презентація. В навчальну програму інтегровано онлайн відео-курс лекцій про успішну кар’єру від представників провідних компаній, серед яких Метінвест, Укртелеком, Watsons, lifecell, Укренерго, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль. 

Тарас Деркач, координатор платформи Career Hub Центру “Розвиток КСВ” зазначив: “Skills Lab – крутий формат, починаючи з 2018 року ми вже пілотували цю програму спільно UNFPA та з Міністерством молоді та спорту України. За останній рік 44 учасники програми у Черкасах, Миколаєві та Кривому Розі були працевлаштовані, а  50 випускників програми розробили і представили власні бізнес-проекти. Ми знаємо, що цей формат ефективно працює. Тому наше завдання сьогодні – підготувати тренерів наших регіональних партнерів та зробити ці програми доступними для молоді по всій країні”.  

Анастасія Крашевська, радниця з питань партнерств та мобілізації ресурсів Фонду ООН у галузі народонаселення підкреслює: “Дійсно питання зайнятості молоді, розвитку можливостей реалізації у своїй громаді, на місцевому рівні, є одним з пріоритетних напрямків роботи Фонду ООН у галузі народонаселення. Ми віримо, що розширення економічних можливостей для молодих людей є запорукою того, що у них буде більш успішне та краще майбутнє.”

Олеся Кравченко, заступниця директорки департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту, зазначає: “Велика співпраця між різними партнерами, в першу чергу, на регіональному рівні, є дуже важливою. Молоді сьогодні потрібно донести інформацію про можливості розвитку в Україні, в своїй громаді, де вони проживають. Важливо, щоб інформація поширювалась серед маленьких міст, молодіжних центрів та інших організацій, які працюють з молоддю. Міністерство на Всеукраїнському рівні готове сприяти розвитку молоді та поширенню знань”.

З будь-яких питань щодо проекту звертайтесь до Тараса Деркача, координатора Career Hub, Центр “Розвиток КСВ”: td@csr-ukraine.org, тел. (044) 292 02 48.

________

Skills Lab – спеціальні тренінгові програми, що мають на меті розвиток і вдосконалення навичок, які необхідні молодим людям для побудови успішної кар’єри або початку власної справи. Кожен з учасників та учасниць обирають собі той чи інший напрям програми, а навчання проходить у форматі майстер-класів soft skills від компаній-підписантів Пакту заради молоді, місцевих роботодавців, експертів та підприємців. Організатори:  Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення і Міністерство молоді та спорту України. Програми пройшли з 2018 року у 10 містах України (Дніпро, Маріуполь, Львів, Кременчук, Херсон, Кривий Ріг, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Краматорськ). Близько 200 молодих людей отримали можливість удосконалити свої професійні навички для пошуку першого робочого місця.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top